Zielona Marka dla BuildDesk

Ranking Zielona Marka przedstawia firmy pod kątem skali ich działań, mających na celu zwiększenie efektywności, oszczędności energii, udziału energii ze źródeł odnawialnych czy recyklingu. Laureatem Zielonej Marki została firma BuildDesk Polska.

Zielona MarkaMotto Zielonej Marki to Solutions for Future, które jest odzwierciedleniem systemu 5e (ekologia, energia, edukacja, efektywność oraz emocje), będącym podstawą zarówno Green Brand (ranking spółek notowanych na GPW i NewConnect) jak i Zielonej Marki (ranking firm).
Kapituła Konkursu Zielona Marka przyznała BuildDesk Polska certyfikat w kategorii SOFTWARE i DORADZTWO, za program do analizy charakterystyki energetycznej budynków oraz rozwiązania przyjazne środowisku i człowiekowi. W ten sposób BuildDesk dołączył do grona laureatów Zielonej Marki, takich jak np. Berberis, która otrzymała certyfikat za pierwszy system CRM, czy Lediko – pierwszy polski producent oświetlenia w technologii LED.

oszczędność energiiZespół ekspertów w ramach Komisji Weryfikacyjnej przy ocenie brał pod uwagę głównie funkcjonalność produktu firmy BuildDesk – BDEC PRO, który jest pierwszym oprogramowaniem na rynku, stworzonym na potrzeby świadectw charakterystyki energetycznej budynków. Ponadto Komisja oceniała działalność doradczą BuildDesk Polska w obszarze
wpływu na ograniczenie zużycia energii w budynkach. Nie bez znaczenia dla wyniku konkursu jest także działalność edukacyjna prowadzona przez ekspertów firmy, znajdująca odzwierciedlenie w czynnym budowaniu świadomości społecznej na temat zużycia energii w budynkach, podnoszenia efektywności energetycznej i w konsekwencji zwiększenia oszczędności energii w budownictwie i gospodarce.
- Otrzymanie Zielonej Marki jest efektem pracy całego zespołu BuildDesk Polska. Jesteśmy bardzo dumni z tego faktu oraz zmotywowani do dalszej efektywnej pracy w doradzaniu naszym Klientom jak najlepiej zaoszczędzić energię. Jako laureaci certyfikatu, jeszcze bardziej będziemy kładli nacisk na energooszczędny aspekt naszej działalności, wpływając tym samym również na zwiększanie świadomości społecznej w zakresie efektywności energetycznej budynków. Mam również nadzieję, że wygrana w Rankingu zaowocuje podniesieniem wartości firmy na rynku i zwiększeniem zaufania naszych Klientów – komentuje Piotr Pawlak, dyrektor zarządzający BuildDesk Polska.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: BuildDesk

Polecamy Ci również

Zobacz także