Sukcesy marki APC by Schneider Electric potwierdzone nagrodami

Sukcesy marki APC by Schneider Electric potwierdzone nagrodami

Schneider Electric, czołowy producent rozwiązań do zarządzania zasilaniem, ma za sobą niezwykle udane półrocze. Otrzymane przez ostatnie sześć miesięcy nagrody potwierdzają, że marka APC by Schneider Electric oferuje nie tylko skuteczne rozwiązania, ale jest także cenionym partnerem.

sukcesy marki APC by Schneider Electric potwierdzone nagrodamiSkuteczność rozwiązań firmy Schneider Electric, w ramach której działa marka APC by Schneider Electric, została doceniona w konkursie DCS 2015 Awards, który ma na celu nagrodzenie projektantów, producentów, dostawców i usługodawców działających na rzecz optymalizacji i ułatwienia zarządzania centrami danych.

Oprogramowanie StruxureWare for Data Center, czyli zintegrowany pakiet rozwiązań DCIM, na który składają się wszechstronne narzędzia do zarządzania operacjami, sterowania i administracji centrum danych, został nagrodzony w kategorii „rozwiązania do zarządzania infrastrukturą centrum danych (DCIM)”. Aplikacje DCIM wspomagają funkcjonowanie przedsiębiorstw, umożliwiając zarządzanie centrami danych na wielu różnych płaszczyznach.

Matthew Baynes, UK Enterprise Sales Director, który odbierał nagrodę w imieniu Schneider Electric powiedział:
- Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyznania nagrody w kategorii DCIM naszemu pakietowi StruxureWare for Data Centers już drugi rok z rzędu. Chciałbym podziękować jurorom za umieszczenie nas na liście finalistów, a także wielu ludziom branży pracującym w centrach danych, którzy oddali głos na StruxureWare for Data Centers.

Kolejnym wyjątkowym wyróżnieniem, które potwierdziło skuteczność rozwiązań marki APC by Schneider Electric było zajęcie pierwszego miejsca przez zasilacz APC Smart-UPS 600CA 340V w konkursie Liderzy IT w kategorii Infrastructure Innovation – infrastruktura fizyczna.

Celem konkursu Liderzy IT jest wyłonienie i wyróżnienie najlepszych, najbardziej innowacyjnych rozwiązań, produktów oraz usług technologicznych w branży IT. Kapituła konkursowa w każdej z 18 kategorii wyłania zwycięzcę, który wcześniej, wraz z innymi rozwiązaniami, zyskał aprobatę internautów. To właśnie oni docenili Smart-UPS, który w swojej kategorii pokonał sześć innych urządzeń i zyskał miano Lidera.

APC by Schneider Electric zostało także wyróżnione przez resellerów. Na tegorocznej gali Tech Trendy Biznes 2015 organizowanej przez miesięcznik Computer Reseller News przyznano nagrody dla najlepszych menadżerów i firm IT.

Po raz pierwszy w historii plebiscytu organizowanego przez CRN głos otrzymali także czytelnicy kwartalnika „Vademecum VAR-ów i integratorów”, którzy wybrali najlepszego wg nich producentów zaawansowanych rozwiązań informatycznych w różnych kategoriach produktowych. Nagrodą w kategorii „Producent systemów zasilania i klimatyzacji” uhonorowano firmę Schneider Electric, w ramach której działa marka APC by Schneider Electric.

Zwieńczeniem udanego półrocza była nagroda od ABC Data – jednego z największych dystrybutorów w Polsce. Z okazji 25 lat na polskim rynku, ABC Data postanowiło docenić owocną współpracę z APC by Schneider Electric i nagrodzić producenta rozwiązań do zarządzania zasilaniem statuetką, która podkreśla, jak niezwykle istotne jest partnerstwo pomiędzy obiema firmami.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Scheider Electric

Polecamy Ci również

Zobacz także