Prysznice Hansgrohe - ekspozycja

Prysznice Hansgrohe - ekspozycja

Na ekspozycji o powierzchni 1300 m² powstał w Gdańsku nowy Raindance Point. To już drugie tego typu przedsięwzięcie marki Hansgrohe w Polsce.

Na uroczyste otwarcie ekspozycji przybyli goście ze świata architektury i biznesu. To właśnie im dedykowany jest Raindance Point -  miejsce spotkań z klientem, partnerem i produktem, a także punkt wyjścia dla działań twórczych wokół tematu zdrowia poprzez wodę, w aspekcie architektury i aranżacji wnętrz. Tym razem projektanci przygotowali przestrzeń w nowatorskiej białej aranżacji.

Efekt? Futurystyczna architektura wnętrza harmonizuje z nieskazitelnym i ultranowoczesnym wzornictwem systemów prysznicowych Raindance. Wyeksponowano nie tylko design, ale także funkcje programu – na całej szerokości pawilonu zainstalowano innowacyjną studnię prysznicową, która pozwala poczuć na własnej skórze magię napowietrzonego strumienia. Opatentowana przez Hansgrohe technologia Raindance AIR, w zależności od wyboru strumienia, rozszczepia wodę na pojedyncze, inspirowane deszczem, krople lub rewitalizuje ciało z energią podobną naturalnym wirom i wodospadom. Gdański Raindance Point to żyjące, multimedialne środowisko, w którym na zmysły - obok wody - oddziałują obraz i dźwięk.

panele prysznicowepanele prysznicowe - ekspozycja

Głównym atutem funkcjonalnym ekspozycji Raindance Point jest modułowość prezentacji gwarantująca jej szybką aktualizację oraz możliwość adaptacji pomysłu do indywidualnych warunków przestrzennych. Salon firmy Cortina w Parku Handlowym Matarnia, to miejsce, w którym umieszczono ponad 50 boksów z propozycjami aranżacji łazienek. Tak przedstawione mogą stanowić bazę gotowych rozwiązań, bądź inspirować do kreowania niepowtarzalnych koncepcji wnętrz „szytych na miarę”. Znajdziemy tu bogactwo i różnorodność stylów od nowoczesnych wzorów i kolorów do nostalgicznych rozwiązań w stylu retro.

nowoczesne panele prysznicowepanele prysznicowe - prezentacja

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Hansgrohe

Polecamy Ci również

Zobacz także