Podgrzewacz wody z pilotem

Junkers wprowadził na rynek podgrzewacz gazowy wody Celsius Plus, który zapewnia natychmiastowe i precyzyjne podgrzanie wody. Jest jedynym na rynku podgrzewaczem sterowanym pilotem. Zamknięta komora spalania gwarantuje bezpieczne jego użytkowanie.

Podgrzewacz wody z pilotem - zdjęcie 1

Nowy gazowy przepływowy podgrzewacz wody - Celsius Plus zapewnia szybkie i precyzyjne podgrzanie wody.
W standardowych podgrzewaczach temperatura wody ustawiona jest z pewnym przybliżeniem, ponieważ nie istnieje czujnik temperatury wody, a regulacja odbywa się mechanicznie. Zmiana temperatury wody na wejściu powoduje zmianę temperatury na wyjściu z urządzenia. Nowy system kontroluje elektronicznie temperaturę, niezależnie od liczby odkręconych punktów czerpalnych. Jest to możliwe dzięki systemowi inteligentnego sterowania, który automatycznie dostosowuje przepływ wody do ustawionej temperatury w zakresie od 35°C do 60°C.
Niezależnie od zmian temperatury wody na wejściu, temperatura na wyjściu zawsze pozostaje na tym samym poziomie, a ciepła woda płynie równocześnie z kilku punktów czerpalnych. W razie zmiany ustawienia, zintegrowany system sterowania temperaturą zmienia jej wartość w ciągu paru sekund. Żądana temperatura może być wybrana lub zmieniona szybko i wygodnie za pomocą przycisków w urządzeniu lub przycisku programowania na bezprzewodowym pilocie.
Obsługa pilota jest prosta. Podobnie jak w przejrzyście zaprojektowanym panelu na podgrzewaczu, pilot posiada wyświetlacz z cyfrowym wskazaniem. Naciśnięcie któregokolwiek przycisku aktywuje pilota. Następnie za pomocą przycisków +/- należy wybrać temperaturę wody. Ustawioną temperaturę można zapamiętać po naciśnięciu przycisku programowania, dzięki czemu wywołanie jej następnym razem będzie jeszcze prostsze. Pilot jest urządzeniem ergonomicznym i wodoszczelnym. Nowe urządzenie może być sterowane przy pomocy maksymalnie sześciu pilotów.

Celsius Plus jest urządzeniem bezpiecznym. Został wyposażony w zamkniętą komorę spalania. Odpowiedni wentylator gwarantuje właściwe odprowadzani spalin i pobór powietrza do spalania z zewnątrz budynku.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Redakcja

Źródło: Junkers

Polecamy Ci również

Zobacz także