Osprzęt elektryczny Kier - świetlna gra z geometrią w tle

Osprzęt elektryczny Kier - świetlna gra z geometrią w tle

Wnętrze domu czy mieszkania to złożona całość. Jej charakter określają nie tylko podstawowe elementy wyposażenia, ale także detale, które nadają jej ostateczny wyraz. Dlatego warto dobrać je starannie. To takich ważnych detali należy osprzęt elektryczny.

osprzęt elektryczny Kier

Geometryczne transformacje

Współcześni designerzy czerpią inspirację z całego otaczającego świata. Geometria i matematyczna precyzja to elementy, które wpłynęły twórczo na projektantów firmy Ospel. Znalazło to odzwierciedlenie z najnowszej kolekcji osprzętu elektrycznego Ospel – serii Kier. Tworzą ją elementy o prostych, minimalistycznych i regularnych kształtach. Lekką wypukłość centralnej części podkreślają idealnie proporcjonalne brzegi. Osprzęt Kier jest dostępny w neutralnych kolorach: białym, beżowym i brązowym. Dzięki wysmakowanemu kształtowi i stonowanym barwom, osprzęt elektryczny Kier będzie harmonijnym uzupełnieniem wybranej przez nas aranżacji wnętrza.

łącznik pojedynczy - seria Kierłącznik podwójny - seria Kierłącznik ze ściemniaczem - seria Kier

KIER – nowoczesne serce domu

Nowoczesne wnętrza są zdominowane przez minimalizm. Ten trend, cechujący się prostotą, uniwersalnością i elegancją stał się wręcz synonimem dobrego gustu i smaku. Ład i harmonia, nieodzownie wiążące się z minimalizmem są uzyskiwane za pomocą wprowadzania elementów symetrycznych oraz zgeometryzowanych. Dlatego decydując się na styl minimalistyczny w wystroju wnętrza właśnie po takie wzory powinniśmy sięgać. Nie zapominajmy przy tym o elementach, które wydają się mieć mniejsze znaczenie. Wbrew pozorom to właśnie detale pozwalają na uzyskanie pożądanego efektu. Osprzęt elektryczny firmy Ospel jest właśnie takim detalem, którego rola jest nie do przecenienia. W minimalistycznych wnętrzach doskonale sprawdzą się łączniki elektryczne i inne elementy serii Kier, bazujące na kształcie kwadratu. Wybrane modele zostały wzbogacone o dekoracyjne podświetlenie w postaci niewielkich otworów, symetrycznie rozmieszczonych na klawiszu. Ten element dodaje designerskiego charakteru, pełniąc jednocześnie funkcje użytkowe.

łącznik pojedynczy z podświetleniemłącznik podwójny z podświetleniemłącznik z podświetleniem

Ten typ osprzętu elektroinstalacyjnego jaki reprezentuje seria Kier, doskonale nadaje się na inwestycje deweloperskie. Uznanie potencjalnych inwestorów znajdą innowacyjne rozwiązania, takie jak: możliwość podniesienia stopnia ochrony łączników do IP44 czy gniazda wtyczkowe DATA, na pewno znajdą uznanie u potencjalnych inwestorów.

Jakie wykończenie osprzętu elektrycznego?

Wyniki

Kolekcja KIER zostanie oficjalnie zaprezentowana podczas 27. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2014, które odbędą się w dniach od 16 – 18 września 2014r.

Osprzęt elektryczny Ospel – zobacz więcej

Oceń artykuł
4,89 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Ospel

Polecamy Ci również

Zobacz także