Optymalna temperatura w pomieszczeniu

Optymalna temperatura w pomieszczeniu

Właściwa temperatura pomieszczenia w którym przebywamy ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, dlatego warto przy wyborze urządzeń grzewczych postawić na jakość i nowoczesną technologię.*                     

grzejnik kanałowyTrwałość, funkcjonalność i oszczędność, a także komfort i bezpieczeństwo to zalety, które powinno posiadać każde urządzenie. Mają je również produkty firmy Verano wśród których znajdziemy grzejniki kanałowe, naścienne i stojące oraz klimakonwektory. Połączenie wysokiej jakości materiałów, najnowszych rozwiązań technologicznych oraz dbałość o najmniejszy szczegół sprawia że powstają wyjątkowe urządzenia grzewcze.

grzejnik kanałowy - nowoczesne mieszkanieGrzejnik kanałowy doskonale zintegruje się zarówno z luksusowym i nowoczesnym apartamentem, jak i stylowym, zabytkowym pomieszczeniem. W sposób dyskretny zapewni optymalną temperaturę zarówno w dużych pomieszczeniach jak i w domowym zaciszu, gdy zależy nam na zaoszczędzeniu miejsca.

W wyniku połączenia wentylatora z technologią wykorzystaną w grzejniku kanałowym powstał grzejnik kanałowy z wentylatorem, który cechuje większa wydajność cieplna. Dzięki obecności wentylatora szybciej otrzymamy pożądaną temperaturę w pomieszczeniu, co stanowi idealne rozwiązanie zwłaszcza w dużych i przeszklonych pomieszczeniach.

W przypadku pomieszczeń o nieregularnym kształcie proponujemy zastosowanie grzejnika kanałowego kątowego z wentylatorem lub bez. Z kolei grzejnik kanałowy łukowy idealnie pasuje do pomieszczeń w kształcie łuku lub okręgu.

Grzejnik stojący jest przeznaczony do pomieszczeń, w których nie ma możliwości zamontowania grzejnika naściennego lub podłogowego. Jest to świetne rozwiązanie dla salonów samochodowych, hoteli czy też witryn sklepowych. Dostępny w różnych kolorach idealnie komponuje się we wnętrza i w sposób dyskretny dba o właściwą temperaturę w pomieszczeniu. Rozszerzeniem oferty tego typu grzejników jest grzejnik stojący ławeczka, który łączy w sobie funkcje siedziska z ogrzewaniem pomieszczenia.

grzejnik stojący

Grzejnik naścienny jako najbardziej tradycyjny rodzaj grzejnika, który dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych zapewni optymalną temperaturę w tradycyjnym mieszkaniu jak i w luksusowym biurowcu. Dostępny jest w różnych kolorach co sprawia,
że doskonale wkomponuje się w każde pomieszczenie.

Dla osób poszukujących oryginalnych pomysłów na upiększenie wnętrza ciekawą propozycją jest grzejnik ozdobny. Jest to grzejnik naścienny, który umieszczony w pomieszczeniu nie tylko doskonale je ogrzewa ale również jest elementem dekoracyjnym. Naniesiony na niego wzór sprawia, że urządzenie grzewcze staje się pięknym obrazem. Świetny sposób na upiększenie mieszkania jak i pomieszczenia biurowego.

grzejnik ozdobny

Wszystkie urządzenia grzewcze firmy Verano doskonale sprawdzają się w miejscach w których panują długie i srogie zimy. W klimacie w którym mroźne zimy przeplatają się z upalnym latem „strzałem w dziesiątkę” jest klimakonwektor CVK. Klimakonwektor łączy w sobie dwie cechy: ogrzewanie i chłodzenie, dzięki czemu zarówno latem jak i zimą zapewnia optymalną temperaturę w pomieszczeniu. Dzięki możliwości zamontowania go w podłodze lub w ścianie może być umieszczony w każdym wnętrzu.

ogrzewanie dużego pomieszczenia

Produkty firmy Verano dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach oraz szerokim zakresie mocy, zadowolą więc najbardziej wymagającego klienta.

ogrzewanie klatki schodowej
grzejniki kanałowe
grzejnik kanałowy - podłoga drewniana
grzejnik stojący
grzejnik do nowoczesnego apartamentu
grzejnik kanałowy w mieszkaniu
grzejnik kanałowy dopasowany do kolorystyki pomieszczenia
grzejniki kanałowe w bibliotece
grzejniki kanałowe do dużego pomieszczenia
grzejniki kanałowe - biblioteka
grzejniki kanałowe pod oknem
grzejnik kanałowy skontrastowany z podłogą
grzejniki kanałowe w biurze
grzejniki kanałowe na Stadionie Narodowym

* artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Verano

Polecamy Ci również

Zobacz także