Nowości od ręki

Dzięki technologii RSS osoby zainteresowane budową, remontem, modernizacją budynków czy zagadnieniami dotyczącymi aranżacji i stylizacji wnętrz nie muszą już wchodzić na strony kilku serwisów internetowych i tam w gąszczu elektronicznych publikacji szukać interesujących ich tekstów.


Nowości od ręki - zdjęcie 1Istotne komunikaty z serwisów e-izolacje.pl, e-dach.pl, e-instalacje.pl, e-mieszkanie.pl i forumbudowlane.pl same pojawią się na pulpicie komputera. Wydawnictwo Log InMedia właśnie nawiązało współpracę z Cafe News – pierwszym polskim agregatorem aktualności.
Od początku marca najważniejsze informacje publikowane w serwisach internetowych Wydawnictwa Log InMedia dostępne są także bezpośrednio z aplikacji Cafe News. Jest to darmowy program, który grupuje najlepsze źródła informacji (kanały RSS) i pozwala nimi intuicyjnie zarządzać.
Cafe News na bieżąco pobiera ze wskazanych wcześniej stron tytuły oraz nagłówki wiadomości i układa je w formie listy na pulpicie komputera. Po kliknięciu w link komunikatu, aplikacja otwiera stronę, na której znajduje się pełen tekst. Teraz także użytkownicy serwisu e-dach.pl e-instalacje.pl, e-izolacje.pl czy e-mieszkanie.pl mogą na bieżąco śledzić na swoich pulpitach tytuły i nagłówki informacji branżowych oraz czytać pełne treści zlokalizowane w sieci bez konieczności każdorazowego wchodzenia na stronę danego serwisu.
Dzięki współpracy z Wydawnictwem Log InMedia użytkownicy Cafe News otrzymują aktualne informacje na temat konkretnych zagadnień z branży budowlanej i mieszkaniowej, mogą zapoznać się z najnowszymi produktami, technologiami i wydarzeniami w branży, znaleźć pomoc u specjalistów oraz podzielić się uwagami z innymi inwestorami.

Jeśli posiadają  już Państwo zainstalowaną aplikację Cafe News, kliknięcie na link spowoduje aktywowanie naszego kanału.
Cafe News można używać bezpłatnie. pobierz plik
Więcej informacji znajduje się na stronie: www.cafenews.pl

Subskrybuj nasz kanał RSS:

Nowości od ręki - zdjęcie 2 Aktualności z serwisu e-instalacje.pl
Nowości od ręki - zdjęcie 2 Forum Budowlane - instalacje w domu
Nowości od ręki - zdjęcie 2 Forum Budowlane - wszystkie tematy
opracowanie: Redakcja
data publikacji: 12.03.2007
Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Polecamy Ci również

Zobacz także