Nowoczesne instalacje w łazience

Geberit Monolith - nowoczesna spłuczka natynkowa - to produkt, który daje nowe możliwości aranżacji łazienki.

Geberit Monolith jest eleganckim modułem z wbudowaną spłuczką natynkową, która może pełnić funkcję rezerwuaru dla toalety stojącej, jak również stelaża ze spłuczką do miski podwieszanej. Nowy moduł wyróżnia się nowoczesną, czystą formą i jakością wykonania.

Produkt jest dedykowany dla wszystkich, którzy przywiązują wagę do estetyki wykończenia wnętrza
i nowatorskich rozwiązań bez konieczności wykonywania kosztownych i długotrwałych prac remontowych. Przemyślana konstrukcja modułu spłuczki pozwala na łatwe podłączenie go do istniejącej instalacji - bez kucia, bez uzupełniania glazury, bez gruzu. Instalacja wykonywana jest w jednym cyklu, przez jednego montera, a toaleta jest gotowa po zaledwie kilku godzinach.

Nowoczesne instalacje w łazience - zdjęcie 1 Nowoczesne instalacje w łazience - zdjęcie 2 Nowoczesne instalacje w łazience - zdjęcie 3

Dostępne kolory wykończenia to: biały, czarny oraz mint.

Najwyższa jakość
Moduł spłuczki jest wykonany z najwyższej jakościNowoczesne instalacje w łazience - zdjęcie 4 materiałów, takich jak szkło hartowane i aluminium. Projektanci zadbali o staranne wykończenie najdrobniejszych detali.

Łatwa obsługa
Łatwy dostęp do zaworów zapewnia bezproblemową obsługę urządzenia. Wszystkie części odznaczają się niezawodnością i trwałością, o czym świadczy wieloletnia gwarancja.

Wszechstronność
Geberit Monolith może być łączony z wieloma rodzajami misek ceramicznych - stojących i wiszących, a także misek Geberit AquaClean 8000/8000plus.
Produkt został nagrodzony prestiżową nagrodą „iF produkt design award 2010”. „iF product design award”. Jest to nagroda za wybitne wzornictwo przyznawana przez międzynarodowe jury ekspertów od 1953 r. Geberit Monolith otrzymał wyróżnienie za wysoką jakość wzornictwa.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Geberit

Polecamy Ci również

Zobacz także