Łazienkowe Wybory Roku

ceramika łazienkowaBranżowy miesięcznik Łazienka już po raz siódmy ogłosił zwycięzców konkursu „Łazienka Wybór Roku”, w którym nagradzane są najlepsze pod względem designu i rozwiązań technicznych oraz godne polecenia produkty branży łazienkowej. W tegorocznej edycji konkursu marki grupy ROCA otrzymały główną nagrodę oraz trzy prestiżowe wyróżnienia.

„Łazienka - Wybór Roku” to konkurs promujący dobre rozwiązania i wzornictwo dostępne na naszym rynku wyposażenia łazienkowego. Jury konkursu w wyborze najlepszych reprezentantów danej kategorii bierze pod uwagę ich jakość, walory wzornicze, relację ceny do jakości, a także nowatorstwo rozwiązań. Nagroda w konkursie jest liczącym się w branży wyróżnieniem, które stało się odzwierciedleniem trendów wzorniczych i technologicznych sektora. Dla klientów jest ona cenną informacją, które wyroby spośród bogatej oferty rynkowej są godne uwagi.

bateria umywalkowaW tegorocznej edycji konkursu startowało 38 firm, które zgłosiły do konkursu 122 produkty w 12 kategoriach. W kategorii ceramika łazienkowa najlepszym wyborem roku 2008 uznano serię umywalek ROCA STRATUM. Według jury kolekcja ta jest wyróżnia się niebanalnym designem, który zaskakuje i przyciąga oryginalnością, a jednocześnie urzeka prostotą.

Marka ROCA została także wyróżniona w kategorii baterie, za nowoczesną serię THESIS, która przekonała jury swoją atrakcyjną i utrzymaną w konsekwentnej stylistyce minimalizmu formę, a także dobrą jakością materiałów oraz solidnością wykonania.

Jednocześnie dwa wyróżnienia przyznano marce POOLSPA należącej do grupy ROCA. W kategorii wanny wyróżniono elegancką wannę prostokątną WINDSOR o geometrycznym wzornictwie, które cieszy oko prostotą i szlachetnym kształtem. Natomiast  w kategorii systemy hydromasażu uwagę jury przykuł system TITANIUM SPORT POOLSPA. Doceniono w nim dobry standard wyposażenia, duże możliwości doboru rodzaju i natężenia masażu przy jednoczesnym zachowaniu łatwości obsługi.

 

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: ROCA

Polecamy Ci również

Zobacz także