Kuźnia fachowców od miedzi

Już od 2002 w Zespole Szkół Budowlanych we Wrocławiu działa Centrum Szkolenia Instalatorów. Partnerami przedsięwzięcia są znane i renomowe firmy: Hutmen SA, IBP Instalfittings, Wieland Polska, Vaillant.

Kuźnia fachowców od miedzi - zdjęcie 1Centrum Szkolenia Instalatorów to nowoczesny, profesjonalnie wyposażony ośrodek, którego celem jest kształcenie fachowców - instalatorów z zakresu montażu instalacji miedzianej.
Sponsorami i patronami działań edukacyjnych są renomowane firmy dostarczające na rynek nowoczesne technologie w zakresie techniki sanitarnej, grzewczej i gazowej:
Hutmen SA - producent miedzianych rur instalacyjnych;
IBP Instalfittings - producent łączników do montażu instalacji miedzianych;
Wieland Polska - przedstawiciel niemieckiego producenta nowoczesnych rozwiązań systemowych ogrzewania powierzchniowego
Vaillant - producent urządzeń grzewczych.

Instalatorzy podwyższają swoje  kwalifikacje i doskonalą umiejętności, dzięki czemu mogą służyć klientom nie tylko profesjonalnym wykonawstwem, ale i doradztwem.

W najbliższym czasie Hutmen S.A. zaprasza instalatorów z zakresu montażu instalacji miedzianych na organizowane przez firmę szkolenia.

Program szkolenia
Jest to dwudniowe szkolenie zawodowe dla instalatorów z zakresu montażu instalacji miedzianych przy użyciu tradycyjnych połączeń oraz nowoczesnych technik łączenia wraz z montażem ogrzewania powierzchniowego.

Miejsce
Centrum Szkolenia dla Instalatorów z siedzibą w Zespole Szkół Budowlanych
ul. Grabiszyńska 236
53 - 235 Wrocław,

Terminy
23 - 24 marca, 30 - 31 marca
20 - 21 kwietnia

Informacje i zgłoszenia
Szkolenia są sponsorowane. Wszystkie materiały szkoleniowe zapewnia organizator, podobnie jak poczęstunek podczas szkolenia oraz obiad, pomaga też w rezerwacji odpłatnego noclegu. Zgłoszenie prosimy przesłać do HUTMEN S.A. pod numer faxu  0-71  33 90 347 lub zgłaszać telefonicznie do Pani Lucyny Cieślińskiej pod numer tel. :  (071) 33 48 468.

autor: Redakcja
źródło: Hutmen SA
data publikacji: 02.03.2005
data aktualizacji: 24.02.2006
Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Redakcja

Źródło: Hutmen SA

Polecamy Ci również

Zobacz także