Kratki.pl na targach Progetto Fuoco

Kratki.pl na targach Progetto Fuoco

Firma Kratki.pl po raz drugi zaprezentuje swoje produkty na najbardziej prestiżowej imprezie branży kominkowej w Europie - targach Progetto Fuoco 2014, która odbędzie się od 19 do 23 lutego w Weronie.

wkład kominkowyProgetto Fuoco to event, który skupia największych znawców kominków, nie tylko z Europy, ale także innych państw świata. Dlatego ważnym jest, że pokazujemy się na nich również my, jako czołowi polscy producenci. Firma Kratki.pl jest na rynku od ponad 16 lat. Jako lider wśród krajowych producentów wkładów kominkowych wytycza najnowsze trendy, zarówno wśród tradycyjnych palenisk, jak i tych z płaszczem wodnym oraz towarzyszących im kratek kominkowych.

Zaprezentujemy nowe produkty, które niewątpliwie dołączą do listy bestsellerów sprzedażowych naszej firmy. Jednym z nich będzie wkład Aquario 14 kW. Na stoisku firmy nie zabraknie także modnych i ciekawych biokominków, szczególnie polecamy model Oscar.

biokominek

Oczywiście na tym nie koniec nowinek. Stylowe wnętrza potrzebują stylowych pieców w zabudowie kaflowej. Naszą ofertę poszerzy model WK440 w ozdobnych, kremowych kaflach.
Prezentacja nowości Kratki.pl to tylko jeden z wielu powodów, dlaczego warto odwiedzić
stoisko numer 12a, aleja B w hali 4

kominek w obudowie kaflowej

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Kratki.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także