Konkurs SPA ART 2007 rozstrzygnięty

PoolSpa, producent urządzeń typu SPA & WELLNESS,  ogłosił wyniki konkursu SPA ART 2007 na projekt wieloosobowej wanny SPA z hydromasażem, przeznaczonej do użytku publicznego.

Do tegorocznej, już szóstej edycji tego ogólnopolskiego konkursu PoolSpy, zgłoszono blisko 70 projektów, co jest ogromnym sukcesem tym bardziej, że poziom prac i stopień zaangażowania uczestników był imponujący. Trzeba zaznaczyć, iż SPA ART to jeden z trudniejszych konkursów, wymagający od projektantów nie tylko wyobraźni, pasji i oryginalności, ale także znajomości specyfiki oraz możliwości produkcyjnych branży urządzeń typu Spa & Wellness.

wanna z hydromasażemPoprzez swój konkurs firma wspiera i promuje młodych twórców. Udział w SPA ART jest dla uczestników nie tylko możliwością wygrania cennych nagród, ale także szansą na zaistnienie w branży wzornictwa przemysłowego, gdyż najciekawsze i najbardziej oryginalne rozwiązania stają się inspiracją dla nowych produktów PoolSpa i na stałe znajdują miejsce w kolekcji producenta. Dlatego też jury konkursu ocenia przede wszystkim niekonwencjonalnewanna spa - Exoticrozwiązania wzornicze, nowoczesne podejście do formy, walory użytkowe zaprojektowanego produktu oraz możliwość wprowadzenia go do produkcji. Efektem poprzednich edycji konkursu są m.in. wanna CORAZON oraz panel hydromasażowy MONO, wprowadzone do oferty firmy, które powstały na bazie wyróżnionych w SPA ART projektów.

  „Projektuj SPA-sją” to hasło tegorocznej edycjiwanna spa - Four Twokonkursu, w której zadaniem było zaprojektowanie wieloosobowej wanny SPA z hydromasażem, przeznaczonej do użytku publicznego (centra wellness, ośrodki SPA, hotele itp.).
Jury najwyżej oceniło projekty: EXOTIC Adama Kściuczyka, za urzekającą formę i kolorystykę inspirowaną owocami cytrusowymi, a także projekt FOUR-TWO duetu Ewa Słabosz i Bartłomiej Drabik, w którym doceniono funkcjonalność oraz design łączący minimalizm z elegancją. Za obie prace przyznano równorzędne nagrody w wysokości 8000 zł. Kolejną nagrodę w wysokości 3000 zł przyznano Olafowi Morelewskiemu za nowatorski projekt LEDwanna. Jury SPA ART 2007 zdecydowało także przyznać wyróżnienie oraz nagrodę w wysokości 1000 zł Inez Kochanowskiej za projekt VIS-A-VIS.

Oceń artykuł
4,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: PoolSpa

Polecamy Ci również

Zobacz także