Konkurs dla instalatorów

Konkurs dla instalatorów

W ramach programu Purmo Expert firmy Purmo zorganizowany został  konkurs dla instalatorów "Purmo Expert – Instalator". Jak zapewnia organizator, można w nim zdobyć wiele atrakcyjnych nagród (np. odzież, akcesoria do pracy, a nawet wycieczki), a także zyskać dostęp do szkoleń i technologii, które zapewnią większą efektywność pracy.

Zasady konkursu są bardzo proste – należy zbierać etykiety z grzejników (płytowych i łazienkowych) oraz opakowań rur ogrzewania podłogowego. Tak zebrane etykiety należy wysłać pod adres organizatora konkursu – pozwala to wymienić je na nagrody. Oczywiście, im więcej punktów, tym bardziej atrakcyjna nagroda.

Skrócony regulamin Purmo Expert – Instalator

 • Organizatorem konkursu Purmo Expert – Instalator jest firma Rettig Heating.
 • Przedmiotem Konkursu są grzejniki płytowe Purmo, grzejniki Ratec, grzejniki łazienkowe, a także rury ogrzewania podłogowego HKS/Sitec i Diffu-Pex oraz izolacje rolljet.
 • Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie, podpisanie i przesłanie do organizatora konkursu kuponu zgłoszeniowego lub zamówienia na nagrody.
 • Konkurs podzielony jest na pięć etapów:
  • I etap trwa od 1/02/2005 do 31/03/2005,
  • II  -1/04/2005 do 31/05/2005,
  • III - 1/06/2005 do 31/07/2005,
  • IV - 1/08/2005 do 30/09/2005,
  • V - 1/10/2005 do 30/11/2005.
   Instalatorzy mogą uczestniczyć w dowolnej liczbie etapów i przesyłać dowolną liczbę zamówień na nagrody.
 • Konkurs Purmo Expert – Instalator polega na zbieraniu etykiet z grzejników i z opakowań rur ogrzewania podłogowego oraz izolacji rolljet i wysyłaniu ich na adres organizatora.
 • Za każdą etykietę z grzejnika płytowego Purmo i Ratec oraz z opakowania izolacji rolljet.
  Za każdą etykietę z grzejnika łazienkowego Novella, Chorus-Plus, Labeo, Amia, Afra, Akara, Palia, Skalar, Argus przyznawane są 2 punkty. Etykiecie z każdego opakowania rur ogrzewania podłogowego HKS/Sitec 100m i Diffu-Pex 120 m odpowiadają 2 punkty.
  Za etykietę z każdego opakowania rur ogrzewania podłogowego HKS/Sitec 200 m i Diffu-Pex 240 m przyznawane są 4 punkty.
 • Każdy etap zostanie podsumowany i wyłonieni zostaną zwycięzcy.
 • Po każdym etapie Instalator, który zbierze najwięcej punktów w danym etapie, otrzyma nagrodę główną, jaką jest udział w dorocznym Balu Purmo.

Zgłoszenia do konkursu lub zamówienia na nagrody wraz z etykietami należy wysłać na adres Purmo Ekspert, skrytka pocztowa 31, 50-211 Wrocław 36.

Konkurs dla instalatorów - zdjęcie 1

Osoby zainteresowane udziałem w danym etapie konkursu powinny przesłać zamówienie do ostatniego dnia terminu tego etapu. Decyduje data wpłynięcia zamówienia do organizatora.
Reklamacje składane mogą być wyłącznie w formie pisemnej na adres lub w siedzibie organizatora w terminie do 21 dni od daty zakończenia etapu konkursu, którego zgłoszona reklamacja dotyczy.
Z pełnym regulaminem konkursu można się zapoznać u organizatora konkursu, na stronie www.purmo.com lub pod numerem infolinii konkursu Purmo Expert 0801 66 00 66.

opracowanie: Redakcja
źródło: Purmo
data publikacji: 05.04.2005
Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Purmo

Polecamy Ci również

Zobacz także