Kominek z kryształami Swarovskiego do wnętrz typu glamour

1
kominek w salonie
Kominek z kryształami Swarovskiego nada wnętrzu charakteru glamour.

Kominek w salonie to dodatkowe źródło ogrzewania – to typowa jego funkcja, ale nie tylko…jest także elementem dekoracyjnym każdego wnętrza dzięki m.in. kryształom Swarovskiego.

Kominek z kryształami Swarovskiego będzie idealnie pasował do eleganckiego, przestronnego salonu z luksusowymi meblami i dekoracjami. Kominek to imitacja tapicerowanej sofy z pikowaniem więc spełni także funkcję eleganckiego elementu wystroju wnętrz. Kominek obudowany jest z wielkogabarytowego białego kafla i ozdobiony oryginalnymi kryształami Swarovskiego co wymagało zaprojektowania nowego wzoru kafli i przystosowania ich do montażu kamieni szlachetnych.
Oprócz walorów wizualnych kominek dzięki podwójnemu systemowi dopowietrzania komory spalania może ogrzać duże pomieszczenie. Produkt jest wyposażony w dekoracyjną szybę typu glass, malowaną metodą sitodruku, co zwiększa optycznie front wkładu i zapewnia wyrazistą wizję palącego się płomienia. Kominek łatwo utrzymać w czystości gdyż zastosowano w nim system czystej szyby.

Zobacz: Kominek - modny, ekonomiczny i zawsze czystyParametry techniczne wkładu:
Waga – 110 kg
Materiał – stal kotłowa
Moc nominalna – 7 kW
Zakres mocy grzewczej – 3-9 kW
Średnica czopucha – 200
Sprawność cieplna – 80%
Emisja CO2 (przy 13% O2) – 0,1 %
Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Kratki.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także