Jaki zawór wybrać - aplikacja na telefon

Jaki zawór wybrać - aplikacja na telefon

aplikacja na telefonESBE wprowadziło pierwszą aplikację na telefon. Głównym zadaniem aplikacji jest pomoc instalatorom i projektantom w doborze odpowiedniego zaworu. Aplikacja ESBE służy wymiarowaniu zaworów i pomaga wybrać odpowiednią serię zaworu zgodnie z zadanymi parametrami .

"Aplikacja ESBE to doskonałe narzędzie dla instalatorów i projektantów, które pomaga znaleźć odpowiedni zawór i podpowiada jakie użyć Kvs. Jest to prosta, podręczna pomoc, która umożliwia szybką kalkulację, dobór produktu a także łatwy dostęp do informacji technicznej i numeru telefonu do wsparcia technicznego.“ mówi Product Manager Johan Bergström

dobór odpowiedniego zaworuSercem aplikacji jest funkcja wymiarowania zaworów: pomaga ona instalatorom i projektantom wybrać zalecaną serię zaworów, odpowiednią wartość Kvs i umożliwia szybkie otrzymanie dodatkowych bardziej szczegółowych informacji zawierających np. numer katalogowy produktu, karty techniczne oraz inną dokumentację do pobrania.
Wbudowana intuicyjna instrukcja zapewnia użytkownikowi wszystkie potrzebne informacje odnośnie aplikacji. Dodatkowo pomaga odnaleźć najbiliższy oddział ESBE, gdzie można otrzymać niezbędne informacje na temat produktów
i zastosowań.

Aplikacja ESBE dostępna jest w 9 językach (EN, DE, FR, IT, PL, TR, RU, ES, SE. Automatycznie jest instalowana w takim samym języku jak ustawienia telefonu.  

Aplikacja ESBE dostępna jest do pobrania w App Store (dla użytkoniwków Apple) oraz Google Play (dla użytkoników telefonów z systemem Android) od 1- go września. Aplikacja jest bezpłatna i nie wymaga rejestracji.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: ESBE

Polecamy Ci również

Zobacz także