I edycja Międzynarodowych Targów Kominkowych

Od 26 do 29 kwietnia 2010 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich miała miejsce ważna premiera - pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI 2010.

Uczestnicy mogli wziąć udział w konkursie „Premiery Targów Kominki” i zagłosować na produkt budzący ich zdaniem największe zainteresowanie. Przygotowany konkurs był specjalną przestrzenią wyodrębniania eksponatów na najwyższym światowym poziomie. Laureatów poznamy już 7 maja, a nagrodą dla zwycięzcy „Premier Targów Kominki” będzie specjalna oferta i preferencyjne warunki uczestniczenia w następnej edycji Targów KOMINKI.

Nowości nigdy za wiele
Najnowsze i najnowocześniejsze modele kominków zostały opatrzone także znakiem „Nowości Targowe” - to stały punkt programu wszystkich wydarzeń targowych odbywających się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Nie ulega wątpliwości, że targi KOMINKI to doskonałe miejsce do wyodrębnienia unikatowych eksponatów. Dla zwiedzających planujących zakup „małego domowego ogniska” to idealne miejsce do porównania ofert, zdobycia wszystkich potrzebnych informacji i rozwiania każdej wątpliwości.

Konferencja BEZPIECZNY KOMINEK
To spotkanie współorganizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie i wydawnictwo „Świat Kominków”. Konferencja była dobra okazją do zdobycia porcji przydatnych informacji na temat bezpiecznego użytkowania domowego kominka. Uświadomienie znaczenia zachowania zasad ostrożności podczas planowania, budowy, instalacji, obsługi i eksploatacji domowych ognisk, to sprawa niekiedy decydująca o zdrowiu lub nawet życiu domowników. Założeniem konferencji było naświetlenie spraw bezpieczeństwa w każdym, związanym z kominkami i piecami aspekcie. Wydarzenie miało charakter otwarty, a wśród zarejestrowanych podczas konferencji wylosowana została atrakcyjna nagroda.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Targów, która odbędzie się wiosną 2012 roku. 

kominek - koza kominek z wkładem wkład kominkowy

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: MTP

Polecamy Ci również

Zobacz także