Grzejniki w formie bufetu

Grzejniki w formie bufetu

Grzejniki Purmo łączą funkcje ogrzewania z wygodnym barkiem, który zdobi wnętrze i jest funkcjonalnym elementem podziału przestrzeni.

Grzejniki kolumnowe sprawdzają się przede wszystkim w kuchni. Mogą być ustawione w dowolnym miejscu pomieszczenia, ponieważ są podłączane do instalacji grzewczej bezpośrednio z podłogi.
Te grzejniki dekoracyjne służą jako element podziału przestrzeni oraz funkcjonalny bufet. Montaż grzejnika pozwala ergonomicznie wykorzystać całą powierzchnię kuchni i całkowicie zrezygnować
z typowych grzejników, które często uniemożliwiają montaż szafek i blatów wzdłuż wszystkich ścian.

Grzejnik Delta BarGrzejnik Delta Bar

Wygląd grzejnika można dopasować do różnorodnych aranżacji kuchni. Kolektory grzewcze oraz konstrukcję wsporczą producent dostarcza pomalowaną na wybrane przez klienta kolory. Blat barku standardowo wykonany jest z drewna lub marmuru. Istnieje możliwość zakupu grzejnika bez blatu. Blat można wykonać wówczas we własnym zakresie, korzystając z materiałów dopasowanych do pozostałych elementów wystroju wnętrza (np. blatu kuchennego lub podłogi). Samodzielnie wykonany blat pozwala na eksperymenty z wielkością, materiałem i kształtem. Zamiast drewna można zdecydować się na szkło lub metal.

Grzejnik dostępny jest w dwóch wysokościach 940 lub 1090 mm (wysokość mierzona z blatem).

Elementy grzewcze są umieszczone pionowo i mogą być pomalowane na dowolny kolor z palety RAL. Dolne podłączenia grzejnika pozostają całkowicie niewidoczne dla użytkownika. Elastyczność odnośnie doboru wysokości i długości umożliwia perfekcyjną integrację grzejnika w przestrzeni.

Dane techniczne grzejnika Delta Bar:

Moc: od 1417 do 3230 W
Sposoby podłączenia: podłączenie dolne poprzez 2 przyłącza G ½”
Wymiary standardowe (bez blatu): wysokość 940 mm lub 1090 mmm; długość 720 mm, 920 mm
lub 1120 mm
Kolor: standardowo biały RAL 9016, inne kolory dostępne na zamówienie
Ceny netto (grzejnik bez blatu, kolor standardowy): od 3970 do 5226 zł netto.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Purmo

Polecamy Ci również

Zobacz także