Grzejniki stalowe - kolekcja Design

Grzejniki stalowe - kolekcja Design

Grzejniki stalowe z kolekcji Design firmy Enix powstały z myślą o eleganckich, nowoczesnych wnętrzach.

Grzejniki stalowe dostępne są w oryginalne formie i starannym wykończeniu, a dzięki wyposażeniu w grzałkę elektryczną mogą dogrzewać mieszkanie przez cały rok.

grzejnik do przedpokoju Memfis

W kolekcji znalazł się między innymi grzejnik stalowy Elit w kolorze graphite strukturalny, o nietypowej, a zarazem funkcjonalnej formie. Konstrukcja urządzenia oparta jest na jednym, ozdobnym kolektorze z chromowaną listwą, która idealnie koresponduje z wnętrzem łazienki. Grzejnik pasuje do nowoczesnych, przestronnych wnętrz w tonacji eleganckiej szarości z delikatną srebrną i grafitową nutą. Aby podkreślić wyjątkowy charakter domu, można skorzystać z kompleksowej oferty - do grzejnika łazienkowego Elit można dobrać eleganckie grzejniki do salonu - Madera i holu - Memfis. Madera to ekskluzywny grzejnik stalowy o uwypuklonym kształcie, Memfis zaś dzięki swej wydłużonej formie może świetnie prezentować się w otoczeniu pionowych dodatków np. lustra. Grzejniki stalowe charakteryzuje identyczny motyw wzorniczy - łagodnie zaokrąglone kształty krawędzi.

grzejnik stalowy Madera

Grzejnik stalowy Libra o idealnej symetrii, pasuje do funkcjonalnych i minimalistycznych wnętrz.  Urządzenie ma proporcjonalny, harmonijny kształt, występuje standardowo w kolorze graphite strukturalny. Może doskonale prezentować się z luksusowymi grzejnikami z kolekcji nowoczesnej,
o geometrycznych kształtach krawędzi - do salonu Sorento i do holu - Santos. Ciemna, grafitowa barwa Sorento i jego podłużna, pozioma forma będą doskonale harmonizowały z płaskim, przylegającym do powierzchni ściany grzejnikiem Santos.

grzejnik stalowy Royal R

Ciekawą propozycją jest również grzejnik stalowy Royal R - brązowy grzejnik pokojowy o układzie poziomym. Wyposażony został w ażurową kratkę ozdobną w kolorze czarnym. Może być doskonałą alternatywą grzejników panelowych.


Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Enix

Polecamy Ci również

Zobacz także