Grzejnik olejowy do salonu

Grzejnik olejowy do salonu

grzejnik olejowy

Grzejnik olejowy wytwarzający ciepło na zasadzie radiacji daje szybkie i równomierne rozprowadzenie ciepła. Polecany jest szczególnie do instalacji w salonie.

Radiacja to najmłodsza technologia przekazywania ciepła jaka jest stosowana w dekoracyjnych grzejnikach elektrycznych. Radiatory w swej pracy kontrolują inercję cieplną pomieszczenia, wykorzystując przy tym wszystkie zalety promieniowania cieplnego oraz naturalnej konwekcji. Grzejnik ten emituje w ogrzewanym pomieszczeniu przyjemne, delikatne i otaczające zewsząd ciepło, co wpływa na odczuwany komfort termiczny. Wykorzystuje całą powierzchnię obudowy, by szybko reagować na zmiany temperatury w pokoju.

grzejnik olejowy w salonieGrzejnik olejowy Galapagos z oferty firmy Atlantic wyposażony jest w PASS Program, czyli inteligentny system przesyłania informacji oraz sterowania pracą jednego lub wielu grzejników bądź suszarek łazienkowych za pośrednictwem programatora (chronokarty). Na podstawie wprowadzonych do programatora ustawień temperatury system spełni wszelkie nasze polecenia, nawet wtedy, gdy nie ma nas w domu. Pozwoli uzyskać oczekiwany zakres komfortu termicznego w poszczególnych pomieszczeniach lub strefach grzewczych, nawet w kuchni i łazience!. Po osiągnięciu właściwej temperatury w pomieszczeniu, funkcja redukowania mocy grzewczej zapewni nam oszczędności w zakresie zużycia energii.

Grzejnik olejowy pasuje do każdego pomieszczenia w domu, ale najlepiej prezentuje się w salonie. Można go zamontować na każdej strukturze ścian - na gładkiej, chropowatej z tynkiem strukturalnym, na tapecie, kamiennej okładzinie ściennej czy czerwonej cegle.

Oceń artykuł
3,60 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Atlantic Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także