Gniazda i łączniki Simon 27 Play

Seria gniazd i łączników Simon 27 Play dedykowana jest wszystkim, którzy poszukują oryginalnych rozwiązań. Wygląd domowych kontaktów może zależeć teraz wyłącznie od naszej wyobraźni.

Często stajemy przed koniecznością wyboru pomiędzy wieloma podobnymi do siebie produktami. Warto jednak poświęcić trochę czasu i poszukać rzeczy niestandardowych, które pozwolą na stworzenie spójnego stylistycznie wnętrza.

Zdecydowanie pomóc w tym może nowa propozycja dodatków - niespotykana dotąd w Polsce seria dekoracyjnych łączników i gniazd firmy Kontakt-Simon.
Innowacyjna seria Simon 27 Play, do niedawna dostępna jedynie dla projektantów z Europy Południowej, pojawia się właśnie na naszym rynku i staje się jedyną grupą elementów elektroinstalacyjnych, które bez problemu pozwalają na realizację najbardziej oryginalnych koncepcji aranżacyjnych wnętrza.

W serii znajdziemy trzynaście gładkich ramek w odcieniach dobranych przez hiszpańskich stylistów, a także pięć ramek z niespotykanymi dotąd wzorami.
Najbardziej unikalne z nich to ramka "Komiks" oraz ramka "Transparentna", pozwalająca na umieszczenie dowolnej grafiki lub np. zdjęcia bliskiej osoby. Dzięki temu bardzo prostemu pomysłowi, element ten może przechodzić nieustanne i niezwykle efektowne metamorfozy, a razem z nim nasze wnętrze.

dekoracyjny łącznik łącznik z ramką łącznik z dekoracyjną ramką

kolorowa ramka do łącznika ramka komiks ramka ze zdjęciem

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Kontakt Simon

Polecamy Ci również

Zobacz także