Dekoracyjne wentylatory

Nowoczesne wentylatory już nie tylko zapewniają prawidłową wymianę powietrza, ale także zdobią ściany niczym subtelne obrazki. Wentylator Visconti wyglądem przypomina elegancki dekor naścienny, utrzymany w śródziemnomorskiej stylistyce.

Dobra wentylacja jest szczególnie ważna w kuchni i łazience, gdzie trzeba zmagać się z wilgocią, nieprzyjemnymi zapachami, czy parą wodną osadzającą się na lustrze. Najprostszym rozwiązaniem tych problemów jest zastosowanie wentylatora wyciągowego. Jednak typowe, szeroko dostępne na rynku modele nie zawsze odpowiadają naszym oczekiwaniom estetycznym, a ich banalny wygląd psuje klimat, w jakim utrzymane jest całe wnętrze.

wentylator

Wentylatory Visconti zostały zaprojektowane w ten sposób, by możliwa była wymiana środkowej części obudowy. W tym centralnym punkcie umieszczono dekor, który możemy zmieniać w zależności od aranżacji pomieszczenia, pory roku czy po prostu nastroju. Do wersji podstawowej, ozdobionej srebrnym, połyskującym dekorem, dołączone są trzy dodatkowe obrazki, które w subtelny sposób ilustrują osobliwość dzieł natury. Kamień o łagodnym owalnym kształcie, rozgwiazda i muszla – to dekory, które wprowadzą do wnętrza śródziemnomorski nastrój.

Visconti  jest wentylatorem ściennym osiowym z bocznym wlotem powietrza, o średnicy 100 lub 120. Dostępny w dwóch wersjach: standardowej (S) oraz z wyłącznikiem czasowym i czujnikiem wilgotności (WCH). Do wyboru są trzy linie kolorystyczne: Visconti Terra, Visconti Sol, Visconti Aqua. Cena urządzenia – od 149 zł.  Dystrybucja: Dospel Lider Wentylacji.

Oceń artykuł
3,20 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Dospel

Polecamy Ci również

Zobacz także