Chromowany grzejnik

Wykończenia chromowane powoli stają się standardem w designie urządzeń domowych. Mimo trudności w utrzymaniu w czystości - są bowiem efektowne. Dla wszystkich, którzy lśniące baterie i uchwyty w łazience chcieliby uzupełnić odpowiednim grzejnikiem, marka Purmo stworzyła nowy model o nazwie Flores.

Grzejnik łazienkowy

Grzejniki łazienkowe Purmo znają już chyba wszyscy. Wielość modeli, funkcjonalność i design – to czynniki, które zdecydowały o ich popularności. Flores jest kolejną propozycją dla wszystkich ceniących wysmakowaną, minimalistyczną stylistykę. Ten pozornie prosty model wyróżnia dostępne chromowane wykończenie oraz kolektory zaprojektowane tak, aby linie ich łączenia były niewidoczne. Poziome są wspawane w środek kolektora pionowego, a nie nakładane.
Funkcjonalność grzejnika zwiększają zaprojektowane pomiędzy kolektorami poziomymi odstępy służące wieszaniu ręczników. Prosty design w połączeniu z nowoczesnym kolorem sprawi, że model nadaje się do w zasadzie każdej stylistyki wnętrza i sprawdzi się nie tylko w łazience, ale także w nowoczesnej kuchni czy przedpokoju. Standardowo model Flores dostępny jest w wykończeniu chromowanym, na specjalne zamówienie można jednak otrzymać także inne wersje kolorystyczne. Wersję chromowaną najlepiej uzupełnić podobnymi dodatkami – bateriami lub sprzętami kuchennymi.

Model Purmo Flores jest dostępny w dwóch rodzajach różniących się kształtem kolektorów poziomych. W wersji Flores C CH są one delikatnie zakrzywione, dzięki czemu zyskuje on lekkość. Flores CH jest wyposażony w kolektory proste. Gamę rozmiarów tego modelu wyróżnia wysokość 1,45 metra, która uzupełniła tabelę rozmiarów marki Purmo. Dzięki temu Flores jest łatwo dopasować do powierzchni, jaką mamy do dyspozycji. Przy planowaniu zakupu należy pamiętać,
ze chromowana powierzchnia wymaga dobrania grzejnika o mocy o 30-35% większej niż w przypadku innych wykończeń. Na wszystkie modele łazienkowe Purmo – w tym nowy Flores - udzielana jest 10-letnia gwarancja.

Dane techniczne
Moc: od 258 do 635 W
Wymiary:

  • szerokość: 500 i 600 mm,
  • wysokość: 770-1755 mm.
Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Purmo

Polecamy Ci również

Zobacz także