Budma 2006

Budować nowocześnie i bezpiecznie, z myślą o przyszłości - pod takim hasłem odbyły się tegoroczne Międzynarodowe Targi Budownictwa Budma 2006, które skupiły przedsiębiorców budowlanych Europy Środkowo - Wschodniej. Nowoczesne i bezpieczne, czyli zdrowe, energooszczędne materiały, narzędzia zapewniające bezpieczną pracę - wszystko to można było zobaczyć w Poznaniu.

Budma 2006 - zdjęcie 1Budma to coroczna prezentacja wystawców, pokazujących swoją najnowszą ofertę. Znalazły się tu zarówno wielkie koncerny, jak i średnie przedsiębiorstwa. Każdy zwiedzający miał możliwość zobaczenia i porównania propozycji ponad tysiąca firm z dwudziestu sześciu krajów. Specjalna ekspozycja - Wyspa Nowości - ułatwiła szybkie wyłowienie premierowych produktów. Targi były świetną okazją do spotkania z obecnymi klientami i nawiązania nowych kontaktów. To jedna z niewielu możliwości spotkania w jednym miejscu inwestorów i klientów z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Chin.

Firmy uczestniczące w targach Budma 2006 przedstawiły materiały budowlane i izolacyjne, chemię budowlaną, nawierzchnie, posadzki i podłogi, dachy, wyroby metalowe i elementy mocujące, narzędzia budowlane, szkło, profile, okna, drzwi oraz okucia, bramy i ogrodzenia, schody i windy, a także płytki ceramiczne i wyposażenie łazienek.

Budma 2006 - zdjęcie 2Budma 2006 - zdjęcie 3

Targi Budma 2006 były wydarzeniem starannie przygotowanym z myślą o konkretnych adresatach. Dzień Inżyniera Budownictwa były propozycją dla kadry inżynieryjno - technicznej, a Targowe Spotkania z Architekturą - dla czynnych już architektów oraz studentów tego kierunku. Kongres Stowarzyszenia Dekarzy tym razem uzupełniły mistrzostwa polski młodych adeptów tego fachu.

Budma 2006 - zdjęcie 4Nie po raz pierwszy odbyło się Rzemieślnicze Forum Budowlane. Dla inwestorów indywidualnych zorganizowany został BudShow - aktywna prezentacja materiałów i technologii budowlanych "na żywo", której tematem przewodnim była budowa budynku energooszczędnego.

W programie targów znalazły się projekty nowe - Nauka dla Budownictwa oraz Centrum Budownictwa Sportowego, jak również znane już z poprzednich edycji targów, jak Forum Inwestycyjne, Dzień Inżyniera Budownictwa, Spotkania z Architekturą czy BudShow.

Fotoreportaż z wydarzenia na kolejnej stronie...

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także