Zapytanie ofertowe

Top Vac Odkurzacze Centralne

Wykonawcy, Producenci / Importerzy

Moderska 1A, 62-060 Stęszew,

Top Vac Odkurzacze Centralne
Oceń firmę
5,00 / 3 głosów
Dodany 23.09.2016, 13:26
Oferta Opis Galeria

Jedna z wiodących w branży odkurzaczy centralnych firma Top Vac jest wyłącznym importerem światowej klasy Kanadyjskich produktów marki DUOVac, Husky, Saniflo, Szwedzkich Centraction, a od niedawna dysponuje także własną marką GREENline. Posiada w swojej sprzedaży całą gamę wysokiej jakości jednostek centralnych mających zastosowanie zarówno w budynkach użyteczności mieszkalnej, komercyjnej jak i przemysłowej. Zaliczają się do niej modele o różnych wariantach, pozwalające sprzątać na sucho i mokro, z możliwością obsługi przez dwóch lub więcej użytkowników jednocześnie, a także odkurzacze bezobsługowe tzw. Automatyczne. Poza odkurzaczami centralnymi dostępne są również przydatne akcesoria typu: szufelki automatyczne, zestawy do sprzątania, urządzenia peryferyjne, gniazda ssące oraz wiele innych. Obok tradycyjnego systemu centralnego odkurzania w ofercie dostępny jest nowoczesny system Hide a Hose – gniazdo z chowanym wężem w ścianie. Bogatą ofertę sprzedażową dopełniają również kompletne zestawy oraz poszczególne elementy materiałów instalacyjnych renomowanej firmy Vaculine, a w ostatnim czasie także nowy system antystatycznych rur dwuwarstwowych wiodącego kanadyjskiego producenta.

Ponadto firma świadczy profesjonalne usługi związane z projektowaniem oraz pomocą na każdym etapie inwestycji. Posiada również pakiet narzędzi sprzedażowych w postaci prezenterów, banerów, rollupów, katalogów i ulotek mających na celu promowanie oraz lepszą demonstrację swoich produktów.

zdjęcie 1

zdjęcie 2

zdjęcie 3

zdjęcie 4

zdjęcie 5

zdjęcie 6

zdjęcie 7

zdjęcie 8

Istniejąca od 2000 roku firma Top Vac od samego początku koncentrowała się wyłącznie na rozwoju związanym z odkurzaczami centralnymi. Jako wyłączny importer produktów Kanadyjskiej firmy NUERA świadczy nieprzerwanie na polskim rynku usługi na najwyższym poziomie. Uczestnicząc w Międzynarodowych Targach Instalacyjnych daje również świadectwo swojej jakości poza granicami kraju. Ideą firmy jest tworzenie kompleksowego systemu centralnego odkurzania, który ma za zadanie służyć jej klientom na długie lata, a przy tym będzie funkcjonalny i łatwy w obsłudze. Dzięki współpracy z najlepszymi lokalnymi dystrybutorami oraz autoryzowanymi instalatorami, firma jest w stanie sprostać wymaganiom wszystkich klientów na terenie całego kraju. Mocną stroną przedsiębiorstwa jest wieloletnie doświadczenie z dziedziny centralnego odkurzania, które przekłada się na fachowe doradztwo skierowane indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Wykorzystuje w tym celu całą gamę atestowanych produktów najwyższej jakości, dodatkowo oferując pełną obsługę związaną z projektowaniem, wyceną oraz montażem przez wykwalifikowanych instalatorów. Dbałość o regularnie dostarczany towar do magazynu, który przynależy do przedsiębiorstwa gwarantuje dostępność oraz szybką realizację zamówionego asortymentu. Ponadto w firmie znajduje się komfortowa sala wykładowa, gdzie organizowane są szkolenia dydaktyczno-techniczne, pozwalające nieustannie poszerzać wiedzę oraz kompetencję swoich specjalistów i kontrahentów. Dobre relacje biznesowe i konsumenckie to podstawa, dlatego firma udziela również atrakcyjnych warunków handlowych, a w trosce o komfort wszystkich nabywców gwarantuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Kontakt:

Jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji zarówno na stronie internetowej www.topvac.pl oraz bezpośrednio w siedzibie firmy znajdującej się pod następującym adresem:

Zamysłowo, ul. Moderska 1A, 62-060 Stęszew

Kontaktować mogą się Państwo również telefonicznie:

tel.: 61 8177 043
tel. sklep internetowy: 61 415 74 71
kom.: 601 082 919

lub mailowo:

biuro@topvac.pl
zamowienia@topvac.pl

Nasza firma posiada swoją filię w Gdańsku, która mieści się na ul. Droszczyńskiego 15.

Salon sprzedaży Salon sprzedaży Sala konferencyjna Magazyn Magazyn Magazyn Magazyn Targi Instalacyjne Targi Instalacyjne prezenter Sensa prezenter Asteria prezenter Hurricane prezenter GREENline/Sensa prezenter Sensa/Asteria ekspozycja DUOVac - sklep ekspozycja DUOVac/Husky – sklep jednostka DUOVac Symphonia jednostka DUOVac Star jednostka GREENline 450 filtracja Husky Cyklon instalacja Hide a Hose instalacja wodna instalacja wodna
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres

Kościuszki 4

98-220 Karsznice

łódzkie

Adres

34

57-320 Wolany

dolnośląskie

Adres

Prosta 14

30-814 Kraków

małopolskie

Zobacz także