Zapytanie ofertowe

SFA Poland Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

Kolejowa 33, 05-092 Łomianki k/warszawy, mazowieckie

SFA Poland Sp. z o.o.
Oceń firmę
4,00 / 11 głosów
Dodany 29.09.2009, 11:10
Oferta Opis Galeria

Sanirozdrabniacze przystawkowe - stawiane za kompaktami stojącymi, przeznaczone do współpracy z umywalkami, prysznicem i wanną, pralką.

SANITOP SANIPRO SANIPRO

Sanirozdrabniacze do ceramiki podwieszanej - kompaktów wiszących, współpracujących z umywalkami, prysznicem, wanną oraz pralką.


SANIPACK SANIWALL

Sanirozdrabniacze wbudowane w toaletę ceramiczną, tzw. Sanicompacty: C43 i Elite z możliwością podłączenia umywalek, C43 Eco- tylko 1,8 litr do spłukania zawartości; Comfort - podwieszana miska ceramiczna z wbudowanym rozdrabniaczem oraz własnym stelażem.


SANICOMPACT Elite SANICOMPACT C43 Eco SANICOMPACT Comfort

Pompy i sanirozdrabniacze publiczne -
do domów jednorodzinnych, pubów, dyskotek, hoteli.


SANIBEST SANICUBIC PRO SANICUBIC MONO SANICOM

Pompy do użytku domowego - Sanivite cała łazienka bez WC lub kuchnia, Sanidouche: do podłączenia prysznica bidetu i umywalki.


SANIVITE SANIDOUCHE

Pompy do skroplin - z pieców kondensacyjnych: Sanicondens Mini, Sanicondens Plus oraz z neutralizatorem Sanicondens Best; pompki do skroplin z klimatyzatorów typu Split: Sanicondens Clim Mini, Sanicondens Clim Pack, Sanicondens Clim Deco.

MINI BEST CLIM MINI


CLIM PACK DECO

Akcesoria i zawory - Sanialarm: czujnik poziomu ścieków, Saniclean (5l) płyn czyszcząco-dezynfekujący do pomp i rozdrabniaczy, zawory nożowe i kulowe - 110, 50 i 32 mm do montażu na wejściach do i wyjściach z pomporozdrabniaczy (niezbędnych do serwisowania i poprawnej eksploatacji - nie mylić z zaworami zwrotnymi; w te wyposażone jest każde urządzenie SFA).


SANIALARM SANICLEAN ZAWORY NOŻOWE ZAWORY KULOWE

Seria ceramiki na jachty z wbudowanym sanirozdrabniaczem - zasilana napięciem stałym 12V lub 24V.

Dla architektów firma przygotowała ofertę szkoleniową oraz zestaw rysunków wspomagających projektowanie w programach typu CAD.

Firma prowadzi cykliczny program szkoleniowy dla instalatorów w swojej siedzibie w Łomiankach oraz szkolenia wyjazdowe u naszych wszystkich partnerów handlowych. Stale powiększa sieć serwisową o nowe firmy: warunek - działalność gospodarcza, uprawnienia do 1 kV, znajomość branży instalacyjnej, rzetelność, terminowość i fachowość.

Firma SFA zrewolucjonizowała rynek urządzeń sanitarnych, tworząc innowacyjny produkt zwany "pompo-rozdrabniaczem", umożliwiający pełną instalację WC oraz łazienki, pralni, kuchni, fitness w dowolnym miejscu w domu lub mieszkaniu, czy budynku użyteczności publicznej - niewymagającą dokonywania uciążliwych prac remontowych. Pompo-rozdrabniaczy używa się wówczas, gdy ścieków nie można odprowadzić grawitacyjnie, tzn. pion kanalizacyjny jest za daleko, np. w innym pomieszczeniu lub za wysoko.

SFA powstała we Francji w 1958 roku. Pod koniec lat 70. powstały filie producenta w takich krajach, jak: Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Hiszpania, Szwecja, Holandia oraz Kanada i Stany Zjednoczone. Firma jest obecna w ponad 40 krajach na świecie. W 2009 roku obrót grupy wyniósł 500 mln.

W roku 2004 otwarto SFA Poland Sp. z o.o. - spółkę-córkę SFA France z siedzibą, serwisem i magazynem wyrobów w Łomiankach pod Warszawą. Od początku działalności jej strukturami, strategią, polityką handlową i marketingową kieruje Bogdan Wojnas, Dyrektor handlowy. Przedstawicielstwo w Polsce pozwoliło na skuteczniejsze inwestowanie w markę, stabilność, logistykę oraz niezależność. Rozbudowano sieć sprzedaży i serwis według określonych przez koncern zasad. Firma dostarcza swoje wyroby w ciągu 2 dni roboczych od chwili zamówienia, współpracując z siecią partnerów handlowych na terenie całego kraju oraz siecią autoryzowanych punktów serwisowych. Produkcja odbywa się we Francji. Firma na swoje wyroby udziela dwuletniej gwarancji.

Główne atuty firmy i jej produktów to:

  • pełna zgodność z najnowszymi, surowymi normami UE;
  • skuteczna technologia rozdrabniania  (rury odprowadzającej od 22 mm);
  • praca urządzeń na bardzo niskim poziomie hałasu (o 10 dB obniżono głośność w serii produktów Silence);
  • wzornictwo i użyte materiały na najwyższym poziomie;
  • oferta wszystkich niezbędnych do montażu akcesoriów (złączki, manszety, zaślepki, opaski itd.);
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na miejscu u klienta;
  • tradycja lidera rynku zachodniego, wynalazcy i innowatora (laboratoria wprowadzają i testują nowe technologie oraz urządzenia, np. pod kompakty typu warszawskiego)


Macierzysty zakład produkcyjny SFA w Bregy we Francji. Siedziba SFA Poland w Łomiankach pod Warszawą.

Systemy produkowane przez firmę SFA przeznaczone są do doprowadzania ścieków organicznych, bytowych oraz wód sanitarnych; znajdują zastosowanie: w kuchniach, łazienkach, w.c. (SANI-BROYEUR, SANITOP, SANIPRO, SANIPLUS, SANIPACK, SANIVITE, SANIBEST, SANICOMPACT); w pubach, restauracjach, obiektach użyteczności publicznej, w domach jednorodzinnych, letniskowych, a także agroturystyce (SANIBEST, SANICUBIC, SANICOM); na jachtach (seria specjalna); do odprowadzania agresywnych skroplin z kotłów kondensacyjnych, klimatyzatorów, urządzeń chłodniczych (SANICONDENS).

Instalacje sanitarne Instalacje sanitarne Instalacje sanitarne Instalacje sanitarne Instalacje sanitarne Instalacje sanitarne Instalacje sanitarne Instalacje sanitarne Instalacje sanitarne Instalacje sanitarne Instalacje sanitarne Instalacje sanitarne Instalacje sanitarne Instalacje sanitarne Instalacje kanalizacyjne Instalacje kanalizacyjne Instalacje kanalizacyjne Instalacje kanalizacyjne Instalacje kanalizacyjne Instalacje kanalizacyjne
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
HPD

Producenci / Importerzy

Adres

Żeromskiego 8 f

05-250 Radzymin

mazowieckie

Foamax

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Partyzantów 13

05-155 Leoncin

mazowieckie

Dystrybucja urządzeń przeciwpożarowych.

HYDROOGRÓD GRZEGORZ DYJA

Producenci / Importerzy

Adres Opis

ul. Prawnicza

02-495 Warszawa

mazowieckie

firma HYDROOGRÓD istnieje na rynku polskim od 1990. Swoją…

Zobacz także