Satel Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

ul. Schuberta 79, 80-172 Gdańsk, pomorskie

Satel Sp. z o.o.
Oceń firmę
2,80 / 10 głosów
Dodany 15.02.2010, 08:04
Oferta Opis Galeria

SATEL to firma prywatna z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego, zajmująca się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Gama produktów firmy SATEL obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe (w tym rodzinę central INTEGRA i VERSA), sygnalizatory, czujki, urządzenia bezprzewodowe ABAX, systemy kontroli dostępu ACCO, stacje monitorujące STAM-2, moduły komunikacyjne, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe.

Płyty główne i manipulatory centrali VERSA


Płyty główne i manipulator centrali INTEGRA

Zestaw wybranych urządzeń bezprzewodowych ABBAX


Czujki ruchu: Ivory, Amber i Aqua Luna Sygnalizaror zewnętrzny SP-4003 i sygnalizator wewnętrzny SPW-100


Terminale systemu kontroli dostępu ACCO Stacja monitorująca STAM-2

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA
Firma SATEL w trakcie swojej działalności wielokrotnie otrzymywała nagrody, które były wyrazem uznania dla jakości, funkcjonalności urządzeń i zaangażowania całego zespołu w rozwój technicznej ochrony mienia.

ZŁOTY MEDAL TARGÓW POZNAŃSKICH - Securex
Jest on przyznawany po wnikliwej ocenie przez Sąd Konkursowy składający się z wybitnych specjalistów odpowiednich dziedzin, produktom odpowiadającym szeregowi kryteriów, o najwyższej jakości, nowoczesnym, innowacyjnym, wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest więc potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku. Medale targowe przyznawane są najlepszym spośród dziesiątek i setek zgłaszanych do konkursu eksponatów targowych.
2008 - przyznany za centralę alarmową INTEGRA 128-WRL
2006 - przyznany za rodzinę central INTEGRA
1998 - przyznany za centralę alarmową CA-10

POLSKI MISTRZ TECHNIKI ALARMOWEJ
Tytuł przyznawany za wybitne elektroniczne i elektromechaniczne urządzenia oraz systemy przeznaczone do technicznej ochrony mienia, a w szczególności: urządzenia systemów sygnalizacji włamania, napadu, pożaru, systemów telewizji przemysłowej, kontroli dostępu, monitorowania zagrożeń, elektronicznego wyposażenia agentów ochrony fizycznej i zabezpieczeń pojazdów, transportu, ładunków.
2008 - wyróżnienie w kat. Urządzenia i Systemy Transmisji Alarmu oraz Monitoringu
Stacja monitorowania sygnałów alarmowych STAM-2
2008 - wyróżnienie w kat. Urządzenia i Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu
INTEGRA 128-WRL: bezprzewodowa centrala alarmowa zintegrowana z dwukierunkowym bezprzewodowym Interfejsem ABAX 868 MHz i komunikator GSM/GPRS
2008 - I miejsce w kat. Urządzenia i Systemy Kontroli Dostępu
System kontroli dostępu ACCO
2006 - wyróżnienie w kat. Urządzenia i Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu
INTEGRA - rodzinę central alarmowych obsługujących od 4 do 128 wejść
2006 - I miejsce w kat. Urządzenia i Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu
ABAX - uniwersalne komponenty bezprzewodowej rozbudowy systemu alarmowego z dwukierunkową komunikacją
2004 - wyróżnienie w kat. Urządzenia i Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu
Rodzina Cyfrowych Przewodowych Czujek Ruchu Firmy Satel
2002 - wyróżnienie w kat. Urządzenia i Systemy Transmisji Alarmu oraz Monitoringu
Stacja Monitorującą STAM-1
2002 - wyróżnienie w kat. Urządzenia i Systemy Transmisji Alarmu oraz Monitoringu
Moduł powiadamiania GSM-3
2000 - I miejsce w kat. Urządzenia i Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu
Centrala alarmowa CA-64
1998 - wyróżnienie w kat. Urządzenia i Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu
Sygnalizator zewnętrzny optyczno-akustyczny SPLZ-1010
1998 - I miejsce w kat. Urządzenia i Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu
Centrala alarmowa CA-6

MISTER EKSPORTU INNOWACJI - TECHNOLOGII - MASZYN - ENERGII
Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki przy współudziale Międzynarodowych Targów Poznańskich i redakcji "Rynków Zagranicznych". Celem konkursu było wyróżnienie najlepszych polskich produktów/usług charakteryzujących się wysokimi walorami ekonomicznymi i jakościowymi, nowoczesnością i oryginalnością rozwiązań oraz przede wszystkim odnoszących sukcesy eksportowe.
2006 - wyróżnienie za centrale alarmowe INTEGRA

ACANTHUS AUREUS
Celem konkursu jest nagradzanie stoisk wystawienniczych najlepiej zaprojektowanych i przygotowanych dla realizacji strategii marketingowej firmy uczestniczącej w targach jak również wyłanianie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych zapewniających możliwość realizacji podstawowego założenia jakie powinno skłaniać firmy do uczestnictwa w targach, tzn. stworzenie przez firmę podczas targów atmosfery właściwej dla bezpośredniej komunikacji z klientem i z rynkiem, oraz pozytywnego postrzegania wizerunku firmy przez klientów.
Nagrody przyznane w latach: 2008, 2004, 2003

ORŁY ROZWOJU TECHNICZNEJ OCHRONY MIENIA W POLSCE
Za szczególne osiągnięcia i wkład pracy w rozwój tej dziedziny w latach 1980-2005. Nagrody przyznawane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Systemów Zabezpieczeń POLALARM.
2006 - Orły przyznane dla Zarządu firmy SATEL

ZŁOTY LAUR KLIENTA
Konkurs Laur Klienta ma na celu wyłonienie produktów, usług i marek najbardziej cenionych przez polskich klientów i konsumentów. Ogólnopolski sondaż, którego celem było określenie poziomu pożądania wobec marki/produktu, zaangażowania klienta w produkt/usługę, emocjonalnego przywiązania do marki oraz rozszerzalności marki, został przeprowadzony w okresie od stycznia do czerwca 2007 roku.
2007 - I miejsce w kategorii "Systemy alarmowe i zabezpieczeń".

GAZELE BIZNESU 2007
Dziennik "Puls Biznesu" potwierdza przynależność firmy SATEL Sp. z o.o. do elitarnego Klubu Gazel Biznesu - grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.

GAZELE BIZNESU 2003
Dziennik "Puls Biznesu" potwierdza przynależność firmy SATEL SJ. do elitarnego Klubu Gazel Biznesu - grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.

AWANGARDA 96
Ogólnopolska wystawa systemów ochrony.

GARDA
wyróżnienie - Warszawa 23-26 października 1996

20 lat doświadczenia
Od chwili powstania w 1990 roku, każdy rok działalności firmy Satel oznacza wprowadzanie na rynek kolejnych produktów dedykowanych do ochrony ludzi i mienia. W ofercie firmy znaleźć można zarówno szeroką gamę urządzeń i akcesoriów wykorzystywanych w systemach alarmowych, jak i sprzęt przeznaczony dla firm zajmujących się ich monitorowaniem. Strategiczne inwestycje w nowe technologie i innowacyjne rozwiązania zapewniają firmie wiodącą pozycję na rynku. Dynamiczny rozwój i poszerzenie asortymentu produktów są możliwe dzięki zaufaniu, którym klienci obdarzyli firmę Satel.

Trafne rozpoznanie potrzeb i wymagań klientów to jeden z filarów sukcesu firmy. Misją jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa klientom indywidualnym i instytucjonalnym oraz podnoszenie standardów w dziedzinie ochrony ludzi i mienia.

Zarówno sprzęt, jak i jego oprogramowanie oparte na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, w całości opracowanych przez wysoce wykwalifikowaną kadrę inżynierską działu badawczo-rozwojowego.

Proces produkcji prawie w stu procentach odbywa się w sposób zautomatyzowany, z wykorzystaniem linii technologicznych wiodących światowych producentów, co gwarantuje zachowanie stałych warunków technologicznych i umożliwia uzyskanie praktycznie niezawodnego produktu. Użycie w produkcji wiodących technologii i stała współpraca z dostawcami najlepszych podzespołów zapewnia wysoki poziom jakości wytwarzanej techniki. Wysoka wydajność parku maszynowego i jego uniwersalność pozwalają zachować atrakcyjność cenową pełnej grupie produktów.

W trosce o zachowanie najwyższej jakości na każdym etapie - od fazy projektu poprzez prototypowanie, produkcję - każdy produkt musi spełniać szereg wymogów, jak również podlega wielokrotnemu testowaniu, dzięki czemu cechuje się optymalnymi właściwościami, takimi jak: niezawodność, łatwość montażu i użyteczność. W firmie Satel funkcjonuje certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2000.
Produkty firmy zyskały uznanie tysięcy dystrybutorów, instalatorów, agencji ochrony oraz użytkowników w kraju i zagranicą. Sieć autoryzowana dystrybutorów obejmuje całą Polskę, natomiast dynamiczny rozwój eksportu oznacza owocną współpracę z partnerami w ponad 40 krajach Europy i Azji.

Klientom firma zapewnia fachowy serwis i doradztwo, oferuje wsparcie dla instalatorów w postaci telefonicznej infolinii, bezpośredniego kontaktu z działem handlowym oraz możliwości osobistego spotkania z przedstawicielami i kierownictwem firmy na targach branżowych.
Informacje płynące od klientów podlegają bieżącej analizie, dzięki czemu stanowią silny impuls dla rozwoju i doskonalenia produktów.

Od momentu powstania (1990 rok) firma nieustannie się rozwija, w związku z czym stale rośnie zatrudnienie, które obecnie wynosi prawie 250 osób.

Czujnik ruchu Czujnik ruchu Detektor dymu Czujka zalania wodą Czujnik ruchu Maipulator do systemy alarmowego Instalacja alarmowa Alarm w domu Alarm w domu Alarm w domu Alarm w domu Alarm w domu
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
PHU BOWI

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Aleja Grunwaldzka 345

80-309 Gdańsk

pomorskie

"BOWI to firma oferująca szeroki asortyment z sektora…

Kominy MK Gdynia

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Sopocka 2A

81-580 Gdynia

pomorskie

MK Oddział Gdynia został otwarty w 1996 roku, trzy lata po powstaniu…

EKOFINN POL sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

Adres

Leśna

80-297 Banino k/gdańska

pomorskie

Zobacz także