Rozdrabniacze - Shredding Technology

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Przybylskiego 6/14, 02-777 Warszawa, mazowieckie

Oceń firmę
0,00 / 0 głosów
Dodany 29.12.2013, 12:52
Opis
Przemysłowe rozdrabniacze, młyny, granulatory, kruszarki, produkowane w UE, dla segregowanych produkcyjnych odpadów materiałowych, odpadów komunalnych (segregowanych i niesegregowanych), niebezpiecznych, biologicznych, biomasy, wielkogabarytowych, urządzenia do recyklingu kabli CU/AL, kineskopów LCD/CRT/plazma, brykieciarki, peleciarki, belownice, sita, przesiewacze, separatory, linie RDF- produkcja paliw alternatywnych, linie WEEE/ZSEE - recykling sprzętu elektrycznego, elektronicznego i AGD, recykling opon, przygotowania odpadów przemysłowych do spalania, zmniejszenia objętości odpadów do transportu, kompostownie.
Rozdrabniacze stacjonarne i mobilne, wstępne i końcowe, wolnoobrotowe i szybkoobrotowe, jednowałowe, dwuwałowe, trzywałowe, czterowałowe, z napędem elektromechanicznym lub hydraulicznym, z dociskiem hydraulicznym, z sitami oczkowymi o różnych średnicach i kształtach oczek, z sitami szczelinowymi, bez sita. Dostawa, montaż, uruchomienie, szkolenie, serwis, części (oryginalne, zamienniki, regeneracja). Urządzenia nowe i używane po modernizacji.
Realizujemy indywidualne projekty recyklingu, z rozdrabniaczem możemy skompletować linię produkcyjną wyposażoną w różnego typu przenośniki taśmowe i separatory magnetyczne metali żelaznych lub separatory wirowe metali nieżelaznych oraz separatory optyczne, pneumatyczne, balistyczne oraz sita i przesiewacze.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres Opis

Królewska 8

05-827 Grodzisk Mazowiecki

mazowieckie

Firma nasza powstała aby świadczyć usługi w zakresie sprzedaży,…

Kisan

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres

Okulickiego 19

05-500 Piaseczno

mazowieckie

Kolmet Sp. z o.o.

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres

Olbrachta 94

01-102 Warszawa

mazowieckie

Zobacz także