Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Mat-Instal" karol Kluczewski

Firmy handlowe / dystrybutorzy, Architekci / Projektanci, Wykonawcy, Sklepy internetowe, Producenci / Importerzy

Sanocka 4, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie

Oceń firmę
3,27 / 11 głosów
Dodany 08.02.2013, 14:34
Opis
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Mat-Instal" – Karol Kluczewski w Toruniu prowadzi kompleksową obsługę Klientów w zakresie doboru, sprzedaży, montażu i serwisu systemów grzewczo-sanitarnych oraz wentylacyjnych.

Przedsiębiorstwo funkcjonuje od 1997 roku jako ogólnokrajowy przedstawiciel handlowy niemieckiego lidera branży grzewczej – firmy Viessmann.

Działając w szeroko pojętej branży sanitarnej specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i serwisowaniu nowoczesnych systemów grzewczych opartych na pompach ciepła i kolektorach słonecznych, oraz instalacji systemów ogrzewania podłogowego i grzejnikowego.

Naszą wąską specjalizacją jest dobór, projektowanie i montaż pomp ciepła, kotłów kondensacyjnych oraz kolektorów słonecznych.

W naszej dotychczasowej działalności zrealizowaliśmy wiele inwestycji centralnego ogrzewania w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz użytkowych. Z uwagi na rosnące koszty eksploatacyjne budynków w zakresie ogrzewania, naszym Klientom oferujemy kompletne systemy grzewcze i wentylacyjne oparte o efektywne i czyste nośniki energii takie jak gaz ziemny lub płynny, olej opałowy, drewno oraz, jak w przypadku pomp ciepła, prąd elektryczny.

Nasza firma wykonuje kompletne instalacje wraz z wymiennikami gruntowymi do pomp ciepła oraz studnie głębinowe. Jako jedna z niewielu firm w kraju dysponujemy kompletnymi zestawami wiertniczymi służącymi do wykonywania wierceń i montażu pomp ciepła.

W celu zapewnienia naszym Klientom bezpieczeństwa i ciągłości funkcjonowania instalacji, współpracujemy z firmą Viessmann w realizacji usług serwisowych i napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych Posiadamy kompleksowo wyposażony serwis z własnym magazynem części zamiennych. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem oraz wymaganych uprawnieniach specjalistycznych.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
IDEAL COMFORT Wojdyła Renata

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Niepodległości 4

88-150 Kruszwica

kujawsko-pomorskie

Salon Łazienek w Kruszwicy przy ul. Niepodległości 4 posiada w swojej…

Adres Opis

Powstańców Wielkopolskich 38/35

85-090 Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Realizujemy wszelkie prace geodezyjne: - mapy sytuacyjno-wysokościowe…

KRYSBUD EWA KRYSIŃSKA

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

DOBIEGNIEWSKA 5

87-820 KOWAL

kujawsko-pomorskie

KRYSBUD - okna, rolety, bramy, automatyka - firma rodzinna powstała w 2006 roku

Zobacz także