Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Mat-Instal" karol Kluczewski

Firmy handlowe / dystrybutorzy, Architekci / Projektanci, Wykonawcy, Sklepy internetowe, Producenci / Importerzy

Sanocka 4, 87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie

Oceń firmę
3,27 / 11 głosów
Dodany 08.02.2013, 14:34
Opis
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Mat-Instal" – Karol Kluczewski w Toruniu prowadzi kompleksową obsługę Klientów w zakresie doboru, sprzedaży, montażu i serwisu systemów grzewczo-sanitarnych oraz wentylacyjnych.

Przedsiębiorstwo funkcjonuje od 1997 roku jako ogólnokrajowy przedstawiciel handlowy niemieckiego lidera branży grzewczej – firmy Viessmann.

Działając w szeroko pojętej branży sanitarnej specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i serwisowaniu nowoczesnych systemów grzewczych opartych na pompach ciepła i kolektorach słonecznych, oraz instalacji systemów ogrzewania podłogowego i grzejnikowego.

Naszą wąską specjalizacją jest dobór, projektowanie i montaż pomp ciepła, kotłów kondensacyjnych oraz kolektorów słonecznych.

W naszej dotychczasowej działalności zrealizowaliśmy wiele inwestycji centralnego ogrzewania w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz użytkowych. Z uwagi na rosnące koszty eksploatacyjne budynków w zakresie ogrzewania, naszym Klientom oferujemy kompletne systemy grzewcze i wentylacyjne oparte o efektywne i czyste nośniki energii takie jak gaz ziemny lub płynny, olej opałowy, drewno oraz, jak w przypadku pomp ciepła, prąd elektryczny.

Nasza firma wykonuje kompletne instalacje wraz z wymiennikami gruntowymi do pomp ciepła oraz studnie głębinowe. Jako jedna z niewielu firm w kraju dysponujemy kompletnymi zestawami wiertniczymi służącymi do wykonywania wierceń i montażu pomp ciepła.

W celu zapewnienia naszym Klientom bezpieczeństwa i ciągłości funkcjonowania instalacji, współpracujemy z firmą Viessmann w realizacji usług serwisowych i napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych Posiadamy kompleksowo wyposażony serwis z własnym magazynem części zamiennych. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem oraz wymaganych uprawnieniach specjalistycznych.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
F.H.U.P. CELTOR

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Pomorska 93

87-124 Złotoria

kujawsko-pomorskie

Posiadamy bardzo duży asortyment elementów elektronicznych: elementy…

Eprosument S.A.

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Toruńska 148

87-800 Włocławek

kujawsko-pomorskie

Firma Eprosument powstała z potrzeby współtworzenia sektora OZE w…

InstalSat Marcin Sawicki

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

BOHATERÓW KRAGUJEWCA 4

85-863 BYDGOSZCZ

kujawsko-pomorskie

Nasza firma świadczy usługi w zakresie montażu i ustawiania anten…

Zobacz także