Zapytanie ofertowe

Progas Eurogaz Sp. z o.o.

Firmy handlowe / dystrybutorzy

ul. Pańska 85, 00-834 Warszawa, mazowieckie

Progas Eurogaz Sp. z o.o.
Oceń firmę
3,06 / 17 głosów
Dodany 29.09.2009, 11:20
Oferta Opis

Instalacje zbiornikowe PROGAS Eurogaz gazu płynnego ze zbiornikami naziemnymi i podziemnymi

To bardzo uniwersalny i niezależny system zasilania energią. Może być on wykorzystywany zarówno do małego, jak i do dużego zapotrzebowania na energię: w gospodarstwie domowym, budownictwie wielorodzinnym, przemyśle, rolnictwie, procesach technologicznych, jak również w gastronomii i usługach.
Instalacje zbiornikowe na gaz płynny mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorcy. W zależności od występującego zapotrzebowania na energię, przy doborze odpowiedniej bazy magazynowej, projektowane są zbiorniki zapewniające optymalną pracę urządzeń.
W zależności od zapotrzebowania na gaz instalacje magazynowe gazu płynnego mogą składać się z pojedynczych zbiorników lub z baterii zbiorników.

Instalacja zbiornikowa na gaz płynny PROGAS Eurogaz to bezpieczeństwo, wysokiej jakości gaz, niezależność, komfort, wygoda i sprawny serwis.

Instalacje zbiornikowe z licznikiem

To rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy zainteresowani są dokonywaniem regularnych płatności za gaz. Przy zastosowaniu tego rozwiązania płaci się za zużyty gaz co miesiąc lub kwartał. Użytkownicy nie płacą za gaz z góry (po napełnieniu zbiornika), lecz w ustalonych okresach za jego faktyczne zużycie, nie są więc obciążani jednorazowo dużymi płatnościami.

Butle PROGAS Eurogaz

Gaz płynny w butlach PROGAS Eurogaz jest praktyczny i bardzo łatwy w obsłudze. Może być on zastosowany wszędzie tam, gdzie inne źródła energii są niedostępne, a jego wszechstronność sprawia, że jest on wykorzystywany w gospodarstwach domowych, usługach i przemyśle. Butle gazowe są podręcznym, alternatywnym źródłem energii, możliwym do zastosowania praktycznie w każdej sytuacji, dlatego cieszą się dużą popularnością.

Butle gazowe PROGAS Eurogaz ze względu na konstrukcję i sposób transportu gwarantują pełne bezpieczeństwo. Korzystanie z nich odbywa się w sposób nie wymagający specjalnych narzędzi i umiejętności. Gaz płynny w butlach PROGAS Eurogaz jest paliwem przyjaznym dla środowiska.

PROGAS Eurogaz w zależności od indywidualnych potrzeb klienta oferuje następujące typy butli: 11 kg propan-butan, 11 kg propan, 11 kg syfonowe (do wózków widłowych), 11 kg kompozytowe syfonowe - nowość (do wózków widłowych), 33 kg propan-butan, 33 kg propan.

PROGAS Eurogaz Sp. z o.o. prowadzi działalność na polskim rynku gazu płynnego od 1993 roku, nieprzerwanie zajmując się importem i dystrybucją LPG na terenie całego kraju.

Obecnie firma Progas Eurogaz jest częścią firmy Zentraleuropa LPG Holding GmbH z siedzibą w Kroneuburg (Austria). Udziałowcami Holdingu są: Progas GmbH & Co KG, będący największym dystrybutorem gazu płynnego w Niemczech oraz austriacka firma Flaga, która jest częścią koncernu UGI Corporation, jednego z największych dostawców gazu i innych nośników energii w USA. Holding posiada swoje spółki również w Czechach, Słowacji, Rumunii oraz na Węgrzech.

PROGAS Eurogaz jest jednym z największych dostawców gazu płynnego w Polsce, działającym we wszystkich jego segmentach tj. gazu w butlach, gazu do instalacji zbiornikowych oraz autogazu.

Firma ma własny terminal przeładunkowy LPG przy granicy wschodniej, a także cztery regionalne Centra Dystrybucji Gazu Płynnego: w Ignacowie, Kłodawie, Koszalinie oraz w Pruszkowie, których dogodna lokalizacja zapewnia ciągłość dostaw gazu na terenie całego kraju.

Stałe, długoletnie źródła zaopatrzenia, własna baza magazynowa, transportowa i dystrybucyjna oraz stosowane procedury bezpieczeństwa to trwałe fundamenty działania firmy. Uznaną wśród klientów jej wizytówką stała się szczególna dbałość o zapewnienie wysokiej jakości oferowanych produktów i usług.

PROGAS Eurogaz jest dostawcą propanu i propanu-butanu, które mogą być wykorzystywane do: ogrzewania, przygotowania ciepłej wody, przygotowania posiłków, napędu pojazdów samochodowych i wózków widłowych, a także zasilania różnej wielkości zakładów przemysłowych oraz rolnych. Dzięki wykorzystaniu gazu płynnego, odbiorcy mają dostęp do ekonomicznego, ekologicznego, bezpiecznego i bardzo wygodnego źródła energii (LPG).

Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
elta Polska

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres

Białołęcka 233A

03-253 Warszawa

mazowieckie

J.P.P. s.c.

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres

Remiszewska 1 lok. 2 2

03-550 Warszawa

mazowieckie

TWOJA CIEPŁA PODŁOGA

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Osmańczyka 12/307

01-494 Warszawa

mazowieckie

Ogrzewanie podłogowe elektryczne jest ostatnio coraz bardziej…

Zobacz także