P.H. "Chemia Lublin" S.A.

Firmy handlowe / dystrybutorzy, Inne

Chemiczna 7, 20-329 Lublin, lubelskie

Oceń firmę
3,83 / 6 głosów
Dodany 04.05.2011, 10:27
Opis
Przedsiębiorstwo Handlowe ?Chemia Lublin? S.A. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej PPG Industries - światowego lidera na rynku farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalnych.
Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną wszelkiego rodzaju farb i lakierów, przyborów i akcesoriów malarskich, chemii budowlanej, materiałów ogólnobudowlanych, płytek ceramicznych oraz wyrobów z tworzyw sztucznych i gumy.
?Chemia Lublin? S.A. posiada w swoim portfolio takie znane marki jak Dekoral, Domalux, Drewnochron, Cieszynka, Dekoral Professional, Dekoral Gold oraz Sigma Coatings. Ponadto jesteśmy głównym dystrybutorem w województwie lubelskim produktów znanych firm i marek: DEN BRAVEN, KREISEL, ROBELIT, CEKOL, KAEM, ANSER, DRAGON, INCHEM, AKSIL, MICHOR I CHEMSTAL.
Sprzedaż hurtową prowadzimy poprzez nasze hurtownie w Lublinie, Zamościu i Międzyrzecu Podlaskim. Oferujemy naszym klientom atrakcyjne warunki współpracy oraz obsługę logistyczną.
Podstawą działalności detalicznej jest nowoczesna i profesjonalna sieć sklepów Studio Dekoral, w których ofercie jest szeroki asortyment materiałów do wykończenia wnętrz. Nasze Studia Dekoral znajdują się w Lublinie, Zamościu, Chełmie, Garwolinie, Krasnymstawie, Międzyrzecu Podlaskim, Łęcznej, Annopolu oraz Cycowie.
Przy ul. Chemicznej 7 w Lublinie znajduje się Centrum Dekoracyjne oraz Salon Budowlany. Prowadzimy tam sprzedaż farb i lakierów, a także produktów ogólnobudowlanych, tworzyw sztucznych oraz płytek ceramicznych. Zapraszamy klientów indywidualnych jak również firmy remontowo-budowlane, w związku z obsługą większych inwestycji.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
P.H.U FIRMPOL

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Łęczyńska 38

20-309 LUBLIN

lubelskie

Prowadzę firmę handlowo-usługową w zakresie instalacji sanitarnych…

TARMAP

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Racławicka 6

21-040 Świdnik

lubelskie

Firma TARMAP powstała w 1994 roku, w Świdniku. Nasza oferta obejmuje…

Trans - Pol

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

ul.Długa 38a

21-500 Biała Podlaska

lubelskie

- czyszczenie kanalizacji sanitarnej i deszczowej - wywóz nieczystości płynnych

Zobacz także