INSTALACJE SANITARNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE-Mediainstalator

Wykonawcy, Inne

Grabowa 18/10, 43-178 Ornontowice, śląskie

Oceń firmę
0,00 / 0 głosów
Dodany 03.09.2015, 20:07
Opis
Media-instalator to zespół profesjonalistów, który sprawnie, szybko i rzetelnie realizuje postawione zadana. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i poszerzamy wiedzę poprzez cykliczne profesjonalne szkolenia, tak aby zawsze być na bieżąco z nowinkami technicznymi, a co za tym idzie, możliwie jak najlepiej doradzić naszym klientom. Nasz cel to dobrze wykonana praca i zadowolenie klienta.

Firma nasza wykonuje wszelkie prace hydrauliczno- kanalizacyjne wewnętrzne oraz zewnętrzne w zakresie wykonania wewnętrznej instalacji wodno-kanalizacyjnej, montaż urządzeń sanitarnych, przyłącza sieci wodociągowej do budynku. Dostarczamy wszystkie potrzebne materiały do budowy i przebudowy instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Wykonujemy nowe instalacje elektryczne, modernizujemy już istniejące we wszelkiego rodzaju obiektach magazynowych, biznesowych , sklepach, domkach jednorodzinnych, domach wielorodzinnych itp. Zapewniamy wszelkie niezbędne profesjonalne materiały i elementy do budowy oraz modernizacji instalacji elektrycznej.

Zapewniamy obsługę gwarancyjną oraz pogwarancyjną-serwisową w ramach wykonach prac.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres

Starokościelna 42 A

43-100 Tychy

śląskie

Adres

Zielona 6 /9

41-100 Siemianowice Śl.

śląskie

Adres

pl. Piastów 6 a

44-100 Gliwice

śląskie

Zobacz także