Grupa Romi

Inne

Działkowa 37, 02-234 Warszawa, mazowieckie

Oceń firmę
3,42 / 12 głosów
Dodany 23.02.2012, 08:37
Opis
ROMI - jest moc. „MOC” wiedzy, profesjonalizmu, skali działań. Ale także „moc” możliwości, bezpieczeństwa i technicznego zaplecza. Projekty techniczne, energetyczne i IT realizujemy zarówno jako podwykonawca jak i samodzielnie od A do Z. „Know-how” czerpiemy z międzynarodowego doświadczenia naszych partnerów i pracowników. Stale podnosimy kwalifikację inwestując w najlepsze szkolenia dla naszych pracowników. Posiadamy doświadczenie w kompleksowym wdrażaniu rozwiązań energetycznych, w tym zasilania Data Center, udostępniając odbiorcy funkcjonalną infrastrukturę. Oferujemy szeroki zakres usług dostosowanych do potrzeb Klientów dostarczając rozwiązania pod klucz. W naszej ofercie znajduję się również bardzo szeroki asortyment produktów do infrastruktury sieciowej i akcesoriów teleinformatycznych. Wieloletnie doświadczenie pozwala naszej firmie, jako dystrybutorowi z wartością dodaną dostarczać Państwu kompleksowe rozwiązania w dziedzinie energetyki i IT.
HURTOWNIA ELEMENTÓW ELEKTROTECHNICZNYCH
Rzetelnie, terminowo i od dawna. Nasza hurtownia to stały i szybki dostęp do asortymentu elektrotechnicznego, wiedzy i merytorycznego wsparcia. Historia naszej hurtowni liczy już 20 lat (pod obecną nazwą od 2004 r.). Gwarantujemy terminowe dostawy, atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki płatności. Chętnie podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń, a wszystkie zamówienia dostarczamy na wskazane miejsce. Jesteśmy elastycznie nastawieni do negocjacji handlowych – wiemy, że regularna współpraca to dobry interes dla obu stron.
85 000 części ZAWSZE NA STANIE!
W ofercie produkty takich marek jak : Nexans, Berker by Hager, Hager, Eaton, GE, Helukabel, AKS Zielonka, Muller, Technox, GT, Gtec, Telegartner, Toten, Aten, Dymo, Bitner, Technokabel, Ergom, Legrand, Kanlux, Baks i wiele innych…
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres Opis

Kosowska 20/30 lok. 58

26-600 Radom

mazowieckie

Instalacje Elektryczne - Usługi

Adres Opis

Obiegowa 33

04-739 Warszawa

mazowieckie

Instalacje Elektryczne - Usługi

Adres Opis

Wał Miedzeszyński 422a

03-994 Warszawa

mazowieckie

Instalacje Sanitarno-grzewcze - Usługi

Zobacz także