FLOP SYSTEM Sp. z o.o

Producenci / Importerzy, Firmy handlowe / dystrybutorzy, Sklepy internetowe

Kiełczowska 64, 51-315 Wrocław, dolnośląskie

Oceń firmę
3,75 / 8 głosów
Dodany 22.04.2009, 20:11
Opis
Firma FLOP SYSTEM powstała w 1988 jako prywatne biuro techniczno-handlowe na bazie działalności importowej zorientowanej na kraje skandynawskie.
Przedmiotem handlu początkowo były urządzenia grzewcze (nagrzewnice i kurtyny powietrzne). Z czasem asortyment uległ znacznemu rozszerzeniu o urządzenia do systemów wentylacji i klimatyzacji: wentylatory, filtry, centrale wentylacyjne, klimatyzatory, nawiewniki okienne, listwy wentylacyjne, itp.

W międzyczasie rozszerzyliśmy zakres o działalność produkcyjną ( nagrzewnice olejowe i elektryczne FARMER i TERMO , kurtyny powietrzne i wentylatory łazienkowe).

Od 1988 roku zajmujemy się głównie importem działając na zasadach przedstawicielstwa wiodących producentów ze Szwecji, Norwegii, Finlandii, W. Brytanii, Niemiec, Włoch i Hiszpanii.

Wprowadziliśmy na rynek polski produkty takich firm jak:
SYSTEMAIR (Kanalflakt AB) - wentylatory i osprzęt,
DANTHERM - osuszacze, nagrzewnice,
MANROSE - wentylatory łazienkowe,
PYROX - kurtyny powietrzne,
HESCO - nawiewniki,
TITON, SOBINCO - listwy i nawiewniki okienne.

Zaopatrujemy głównie firmy instalacyjne i hurtownie na terenie całej Polski. Posiadamy sieć dystrybucyjną oraz serwisową. Dysponujemy swoim magazynem (ok. 2000 pozycji na stanie).Projektujemy , doradzamy i dostarczamy najnowocześniejsze , energooszczędne systemy do wentylacji mieszkań. Naszymi klientami są także hurtownie instalacyjno-budowlane .

Jako jedna z pierwszych firm handlowych w branży instalacyjnej wprowadziliśmy w 2000r. system zarządzania jakością ISO 9001. Bierzemy udział w pracach badawczych m.in. w latach 2001-2004 uczestniczyliśmy wraz z Uniwersytetem w Cambridge w unijnym projekcie badawczym niskoenergetycznego systemu wentylacji mieszkań i obiektów komercyjnych.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres Opis

Towarowa 24

58-100 Świdnica

dolnośląskie

Oferujemy: -Montaż ekologicznych kotłów na paliwo stałe, pompy…

Adres Opis

Nowy Górnik 1a

55-200 Oława

dolnośląskie

Nasza firma powstała dzięki śmiałym pomysłom osób, dla których…

DORSYSTEM

Producenci / Importerzy

Adres

Mickiewicza 22

58-500 Jelenia góra

dolnośląskie

Zobacz także