Zapytanie ofertowe

Euroheat

Producenci / Importerzy

ul. Słonecznikowa 2, 81-198 Kosakowo, pomorskie

Oceń firmę
3,71 / 7 głosów
Dodany 05.10.2009, 11:36
Oferta Opis

Aparat grzewczo - wentylacyjny VOLCANO VR ogrzewa powietrze za pomocą nagrzewnicy wodnej. Urządzenie przeznaczone jest do pracy na powietrzu obiegowym i znajduje zastosowanie do ogrzewania obiektów o średniej i dużej kubaturze, takich jak: warsztaty i hale produkcyjne, obiekty sportowe, magazyny, szklarnie i pomieszczenia gospodarcze, obiekty sakralne.
Nowa nagrzewnica VOLCANO VR rozpoczyna nową erę w podejściu do projektowania urządzeń służących do ogrzewania przemysłowego. Jest to element nowoczesnej infrastruktury obiektu, od dzisiaj jego wygląd będzie nadawał ogrzewanym pomieszczeniom unikalny charakter.

CHARAKTERYSTYCZNE CECHY VOLCANO VR

nowoczesny wygląd obudowy uzyskano dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii wytłaczania tworzywa sztucznego. Obudowa jest dzięki temu odporna na działanie wysokiej temperatury, procesów korozyjnych oraz fizycznych uszkodzeń. Przestrzeń tylnej płyty została zoptymalizowana w celu wyeliminowania zbędnych przestrzeni, które mogą działać jako pudłorezonansowe powodując głośniejszą pracę układu.

konsola montażowa - lekka i nowoczesna umożliwia obrót urządzenia (0-180°) w poziomie już po jego zamontowaniu. Konsola montażowa pozwala na zamontowanie urządzenia w sposób szybki, prosty oraz stabilny zarówno na ścianie jak i pod stropem. W przypadku podłączenia
medium grzewczego za pośrednictwem przewodów elastycznych istnieje możliwość obrotu pracującego pomieszczenia bezpośrednio na daną część pomieszczenia.

wentylator osiowy - odpowiednio ukształtowane łopatki aluminiowe oraz optymalne łożyskowanie zapewniają cichą pracę. Wentylator cechuje bardzo wysoka wydajność oraz niskie zużycie energii elektrycznej. Możliwość regulacji wydatku powietrza w pełnym zakresie pracy wentylatora.

kierownice powietrza - zespół indywidualnie regulowanych kierownic umożliwia ukierunkowanie strumienia ciepłego powietrza w czterech pozycjach. Kierownice o przekroju zbliżonym do skrzydła samolotu ułatwiają osiągnięcie odpowiednich zasięgów strumienia ciepłego powietrza.

tuleje montażowe - w przypadku, gdy nie ma możliwości zastosowania konsoli montażowej istnieje możliwość samodzielnego wykonania konstrukcji wspornej. Na każdym z boków nagrzewnicy zainstalowane są tuleje gwintowane. Umożliwiają one montaż Volcano VR za pomocą szpilek montażowych lub innej konstrukcji.

kolorystyka - w większości obiektów Volcano VR stanowi element nowoczesnej infrastruktury, często zainstalowane w niewidocznym miejscu. Dzięki zastosowaniu wymiennych, kolorowych nakładek uzyskać można idealnewkomponowanie urządzenia do każdego wnętrza.
nagrzewnica wodna
- kolektory przyłączeniowe wymiennika miedzianego umieszczone zostały na tylnej płycie urządzenia. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu montaż urządzenia jest prostszy i estetyczny.

Automatyka VOLCANO VR oparta została na sprawdzonych i funkcjonalnych rozwiązaniach renomowanych światowych producentów. Automatyka BASIC oparta jest na termostacie pomieszczeniowym z ręczną nastawą temperatury. Doskonale sprawdza się w obiektach o mniejszych wymaganiach dotyczących sterowania pracą układu.
Automatyka PRESTIGE umożliwia regulację pracy układu przy wykorzystaniu sterownika programowalnego. Daje on możliwość nastawienia kilku cyklów pracy urządzeń. Do dyspozycji jest kilka programów, m.in. na utrzymanie dyżurnej temperatury w obiekcie w nocy i podczas weekendów, a wyższej w czasie różnych pór dnia w cyklu od poniedziałku do piątku.
Dodatkową zaletą układów BASIC i PRESTIGE jest możliwość podpięcia nawet kilkudziesięciu elektrozaworów do jednego termostatu lub programowanego sterownika temperatury. Dzięki temu istnieje możliwość sterowania grupą urządzeń i zapewnia to jednolity komfort cieplny w danej strefie wyodrębnionej w obiekcie.

Kurtyna powietrzna z nagrzewnicą wodną Defender XW

Urządzenie charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oraz szerokim zastosowaniem. Dostępne jest w dwóch wariantach: z nagrzewnicą wodną - Defender XW (8-20 kW) oraz nagrzewnicą elektryczną - Defender XE (3-10 kW).

W wielu sklepach i budynkach użyteczności publicznej drzwi są stale otwarte. Wpływające zimne powietrze zewnętrzne może powodować przeciągi oraz straty cieplne. Właśnie do takich miejsc zalecany jest Defender. Optymalnie dobrany strumień powietrza zabezpiecza wnętrze przed utratą ciepła, ogrzewając jednocześnie napływające powietrze z zewnątrz. Uniwersalny moduł (1 m) przystosowany jest do montażu zarówno w pionie, jak i poziomie, na ścianie, jaki i suficie. Instalacja urządzenia jest prosta (uchwyty montażowe w zestawie). Strumień powietrza możliwy jest do ustawienia w 5 pozycjach, a jego zasięg wynosi 3,5 m.
Defender pracuje cicho, jest odporny na korozję i praktycznie bezobsługowy.

Najnowszy katalog Euroheat

EUROHEAT już od 15 lat wyznacza trendy techniczne w rozwoju branży ogrzewania obiektów przemysłowych. Firma postawiła za zadanie stworzenie nagrzewnicy powietrza nowej generacji. Do realizacji tego przedsięwzięcia zaangażowano najwyższej klasy polskich specjalistów w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, energetyki oraz automatyki. Połączenie ich pracy ze znajomością potrzeb rynku i oczekiwań klientów dało efekt w postaci rewolucyjnego rozwiązania - powstał nowy aparat grzewczo-wentylacyjny VOLCANO VR w obudowie z najwyższej klasy tworzywa sztucznego.

Rozwiązania techniczne, jakie proponuje EUROHEAT, stają się na rynku standardem i docelowo są wdrażane przez innych producentów, a to za sprawą wnikliwych obserwacji rynku oraz analizy potrzeb klientów.

EUROHEAT działania handlowe prowadzi na rynkach Europy środkowo-wschodniej. Jej celem jest osiągnięcie pozycji lidera na światowym rynku ogrzewania powietrznego w perspektywie 3-5 lat, a zastosowanie produktu VOLCANO VR w projektach i realizacjach świadczy o nowoczesnym podejściu do problemów ogrzewania przez firmy branżowe.

Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
ATM Lighting Sp. Z o.o.

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Budowlanych 31

80-298 Gdańsk

pomorskie

TM Lighting to nowa inżynieryjna firma na polskim rynku…

Fjord System s.c.

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Grunwaldzka 489

80-309 Gdańsk

pomorskie

Fjords System to autoryzowany przedstawiciel firmy Jotul w Gdańsku.…

Quintech

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Warszawska

82-100 Nowy Dwór Gdański

pomorskie

Firma z doświadczeniem oferuje usługi: - montaż i instalacja…

Zobacz także