DOMI Piotr Zieliński

Producenci / Importerzy, Firmy handlowe / dystrybutorzy, Architekci / Projektanci, Wykonawcy, Sklepy internetowe, Inne

Miechowity 15A/39, 31-475 Kraków, małopolskie

Oceń firmę
4,00 / 8 głosów
Dodany 04.06.2011, 13:59
Opis
O firmie:
Firma DOMI jest oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem produktów firmy Wobet-Hydret - producenta zbiorników z polietylenu wysokiej gęstości (HDPE).
Są to wyroby wyłącznie produkcji polskiej, a firma Wobet-Hydret jako jedna z najstarszych firm zajmujących się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych w Polsce, posiada ugruntowaną pozycję w branży wodno-kanalizacyjnej na naszym rynku, popartą wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Dzięki jej wieloletniemu doświadczeniu w produkcji zbiorników z polietylenu, możemy Państwu zaproponować najnowocześniejsze rozwiązania zarówno pod względem technicznym, jak i ekonomicznym, połączone z uzyskanym najwyższym stopniem redukcji zanieczyszczeń zawartych w ściekach.
Produkty firmy Wobet-Hydret zamawiało m.in. Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Wojsko Polskie, wiele instytucji państwowych (urzędów miejskich, gminnych, szkół), prywatnych, nawet warszawskie zoo i niezliczona liczba klientów indywidualnych.
Zbiorniki polietylenowe są lekkie, a zarazem wytrzymałe, dzięki czemu są wygodne w transporcie i montażu.
W swojej ofercie posiadamy wiele różnych standardowych rozwiązań technicznych zarówno pod względem wielkości zbiorników jak i ich przeznaczenia. Prócz tego zajmujemy się produkcją na zamówienie (pod Klienta), gdyż każdy potencjalny nabywca naszych wyrobów traktowany jest indywidualnie. To Klient określa nam gabaryty zbiornika, to, w którym miejscu ma być wlot i wylot i o jakiej średnicy itp. szczegóły. Dzięki temu nasz Klient jest zawsze zadowolony, gdyż otrzymuje produkt dokładnie taki, jakiego oczekiwał.

Firma ta znajduje się na polskim rynku od kilkunastu lat. W tym czasie udało jej się uzyskać wiodącą pozycję wśród producentów zbiorników z tworzyw sztucznych w branży wod-kan, co zostało poparte wieloma nagrodami i wyróżnieniami.


Aktualności:
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy specjalną promocję cenową na niektóre z oferowanych przez nas produktów t.j.: szamba, oczyszczalnie przydomowe i separatory koalescencyjne. Więcej informacji nowej ofercie dostępne telefonicznie lub poprzez e-mail. Promocja trwa do końca czerwca!!!

Nasza oferta:
Oferujemy w sprzedaży:
- przydomowe drenażowe oczyszczalnie ścieków (osadnik + drenaż rozsączający, pakiety rozsączające)
- przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków (reaktor biologiczny + drenaż rozsączający, pakiety rozsączające, studnie chłonne lub odprowadzenie do cieku wodnego, stawu, rowu melioracyjnego etc.)
- zbiorniki szczelne na ścieki (szamba), gnojówkę, p-poż. o poj. 2,0 – 60,0m3
- zbiorniki na deszczówkę z filtrem o poj. 2,0 - 10,0m3
- przepompownie uzbrojone w pompy i sterowanie lub same zbiorniki pompowni
- separatory koalescencyjne (ropopochodnych) o przepływie 3-300l/s z obejściem burzowym (by-pass) lub bez
- studzienki wodomierzowe, drenażowe, kanalizacyjne
- studnie chłonne
Służymy także naszym doświadczeniem w zakresie doboru wielkości zbiorników i oczyszczalni przydomowych oraz rozwiązywania problemów związanych doradztwem ich eksploatacją.

Do zbiorników dołączamy wszystkie wymagane prawem dokumenty tj. aprobaty techniczne, atesty – niezbędne do dokonania odbioru budowlanego.

Działamy na terenie całej Polski zarówno pod względem sprzedaży jak i transportu oferowanych przez nas produktów.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
LUMINIS Konrad de Lehenstein-Filip

Producenci / Importerzy

Adres Opis

ul. Montwiłła-Mireckiego 11

30-426 Kraków

małopolskie

" Oświetlenie Ma Znaczenie " dlatego nasi Klienci z miłą chęcią…

Adres Opis

Bonerowska

31-030 Kraków

małopolskie

Projektowanie oraz aranżacja wnętrz - Kraków. Projekty wnętrz…

Rakstal S.C.

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Stanisławice 255

32-016 Stanisławice

małopolskie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działającej od wielu lat na…

Zobacz także