Arka Sp. J.

Firmy handlowe / dystrybutorzy, Producenci / Importerzy

Ogrodowa 5, 76-004 Sianów, zachodniopomorskie

Oceń firmę
4,50 / 6 głosów
Dodany 22.09.2011, 10:24
Opis
Działamy w branży instalacyjnej od 1999 roku. Od 16 lat dokładamy starań by stać się dla naszych Klientów partnerem w biznesie.
Zmieniamy się by sprostać oczekiwaniom naszych odbiorców, biorąc udział w całym procesie handlowym, obejmującym szkolenia, dostawy, serwis i opiekę posprzedażową. W ciągłej ofercie posiadamy 3000 pozycji asortymentowych.
Wiele lat pracy rynkowej skłoniło nas do poszukiwania produktów dostosowanych do potrzeb instalatorów. Część znaleźliśmy u naszych renomowanych partnerów z firm Tucai, Jimten , Sobime i Icma, a część stworzyliśmy od podstaw: projektując nowe wzory, zastrzegając je jako marki własne pod nazwami: Calido, Cluro, Circula i Crudo.
Produkcję zlecamy w fabrykach OEM – gwarantujących wykonanie w jakości oczekiwanej przez Klientów, następnie produkty certyfikujemy, biorąc odpowiedzialność za ich jakość i serwis.
Współpracujemy z Politechniką Koszalińską w zakresie wzornictwa przemysłowego oraz badań wytrzymałościowych i certyfikacyjnych.
Rzetelnie realizujemy misję firmy dostarczając produkty wysokiej jakości, spełniające surowe normy europejskie.
Pracujemy zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001:2008, który jest sprawnym narzędziem do ciągłego podnoszenia jakości usług i zwiększania efektywności firmy.


W 2005 roku zbudowaliśmy Centrum Logistyczne w Sianowie pod Koszalinem o łącznej powierzchni 1700 m² , co pozwoliło nam na efektywne zarządzanie szeroką gamą produktów. W ciągłej ofercie posiadamy 3000 pozycji asortymentowych.

Największym kapitałem firmy ARKA są zaangażowani w rozwój firmy pracownicy i lojalni klienci. Dysponujemy grupą 22 doświadczonych Doradców Techniczno - Handlowych, którzy na terenie całego kraju wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi budują nowoczesny rynek instalacyjny. Aby zapewnić naszym klientom wysoki poziom usług systematycznie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz
Polecamy Ci również
Biuro Inżynierskie Automatyki

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Kretomino ul Koszalińska 23

75-900 Koszalin

zachodniopomorskie

Automatyka na bazie komponentów instalacyjnych małej skali…

MARO II www.dober.pl

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres

Piechoty 50

70-773 Szczecin

zachodniopomorskie

Z.U.P.H. Tele-Video

Firmy handlowe / dystrybutorzy

Adres Opis

Szczecińska 8-10/7

75-135 Koszalin

zachodniopomorskie

Firma Tele-Video powstała w 1990 roku. Ponad 20-letnie doświadczenie w…

Zobacz także