Zapytanie ofertowe

ACO Elementy Budowlane Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

Fabryczna 5, 05-119 Legionowo, Łajski, mazowieckie

ACO Elementy Budowlane Sp. z o.o.
Oceń firmę
3,28 / 29 głosów
Dodany 05.10.2009, 15:03
Oferta Opis Galeria

NOWOŚĆ! ODWODNIENIA ŁAZIENKOWE
ACO ShowerDrain to przyjazny system odwodnień łazienkowych, który nie zabiera miejsca w przestrzeni podłogowej i co najważniejsze nie wymaga stosowania brodzika ani żadnych typowych progów występujących dotychczas w przypadku kabin prysznicowych. Idealne rozwiązanie do łazienek dla osób niepełnosprawnych!

Kanały prysznicowe ACO ShowerDrain pasują do każdej łazienki. Zapewniają płynne, bezstopniowe przejście z części suchej łazienki pod prysznic, dlatego polecany jest także dla osób niepełnosprawnych.

Łatwy do czyszczenia kanał odpływowy wbudowany w powierzchnię podłogi i zakryty eleganckim, polerowanym rusztem stalowym o własnościach antypoślizgowych. Dzięki temu uzyskujemy płynne przejście do strefy prysznica a pozostała powierzchnia podłogi jest sucha.

Dodatkowym atutem systemu ACO ShowerDrain jest łatwość czyszczenia dzięki zastosowaniu wyjmowanych elementów: osadnika zanieczyszczeń i zasyfonowania.

Zastosowanie
Kanały prysznicowe ACO ShowerDrain to komfortowe i praktyczne rozwiązanie dla każdej, nawet małej łazienki w bloku i w domu, a także dla całego ciągu pryszniców - na basenach, obiektach sportowych itp.

W ofercie 8 unikalnych wzorów rusztu i 9 długości
do wyboru w zakresie regulacji wysokości montażu od
10,5 cm do 16 cm. Precyzyjnie wyprofilowany (spadkowy) kształt kanału odpływowego wykonany z polerowanej elektrolitycznie stali (cały kanał, łącznie z rusztem) nierdzewnej, która jest i elegancka i odporna na zadrapania, a piaskowana powierzchnia kołnierza poprawia przyczepność izolacji.

Wpusty podłogowe
Wpusty podłogowe znajdują swoje zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach związanych z używaniem wody i umożliwiają - w połączeniu z odpowiednimi uszczelkami - zarówno bezpieczne, jak i skuteczne odprowadzanie wody. Oferowane przez nas systemy wpustów podłogowych dostarczane są Państwu w formie kompletnej i gotowej do zastosowania. Zestaw można uzupełniać o dodatkowe elementy dzięki oferowanym przez nas akcesoriom.

Dzięki systemowi łatwo dających się modulować części, wpusty podłogowe ACO z tworzyw sztucznych umożliwiają realizację różnych wariantów, w zależności od Państwa potrzeb. Pozwala
to na realizację indywidualnych rozwiązań w zakresie odprowadzanej wody brudnej z posadzek.

Wpusty podłogowe znajdują swoje zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach związanych
z używaniem wody i umożliwiają - w połączeniu z odpowiednimi uszczelkami - zarówno bezpieczne, jak i skuteczne odprowadzanie wody.

Oferowane systemy wpustów podłogowych dostarczane
są Państwu w formie kompletnej i gotowej do zastosowania. Zestaw można uzupełniać o dodatkowe elementy dzięki oferowanym przez nas akcesoriom.

ODWODNIENIA LINIOWE
ACO DRAINR to rozbudowany program odwodnień liniowych obejmujący systemy stosowane do odprowadzania wody opadowej z chodników, ciągów pieszych, tarasów, parkingów, jezdni, dróg, powierzchni składów w zakładach przemysłowych, terminali portów morskich, stanowisk postojowych samolotów i innych. Specjalistyczny program ACO SPORTR obejmuje kompletny system elementów do odwodnienia obiektów sportowych oraz akcesoria do wyposażenia skoczni, rzutni i bieżni. Dzięki swojej funkcjonalności i estetyce znalazły one zastosowanie na stadionach olimpijskich. ACO PROR to system ochrony płazów, umieszczany na obrzeżach oraz pod jezdnią dróg szybkiego ruchu. Pozwala on na bezpieczne przemieszczanie się płazów w okresie godowym oraz małych zwierząt przez cały rok. Elementy systemu ACO STAL NIERDZEWNA spełniają wymagania norm dotyczących zapewnienia higieny oraz posiadają wymagane atesty.
Ze względu na łatwość utrzymywania ich w sterylnej czystości stosowane są w obiektach przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, browarnictwie oraz gastronomii.

ACO DRAINR

 • MultilineR - kanały standardowe
 • S 100 K - kanały specjalistyczne
 • KerbDrainR - system krawężnikowy
 • Monoblock - kanały monolityczne
 • ProfilineR - kanały tarasowe

ACO SPORTR

ACO PROR

ACO STAL NIERDZEWNA

 • Kanały
 • Pipe - rury kielichowe.

ELEMENTY BUDOWLANE DLA DOMU I OGRODU

Stosowanie elementów budowlanych ACO jest optymalnym rozwiązaniem także dla klientów indywidualnych: szybki montaż pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, a wysoka jakość materiałów, z których wykonane są oferowane produkty, gwarantuje trwałość i niezawodność. Bazując na ogromnym doświadczeniu w dziedzinie odwodnień specjalistycznych ACO opracowało systemy odwodnienia dla domu i ogrodu.

Program ACO SELFR obejmuje kanały odwodnieniowe, skrzynki odpływowe oraz wpusty podwórzowe służące do skutecznego odprowadzania wody opadowej z powierzchni wokół budynku. Z powodzeniem rozwiązują one problemy z wodą na podjeździe, przed garażem, na tarasie, czy przy wejściu.

W ofercie ACO znaleźć można również wycieraczki ze zintegrowanym odpływem.

Doświetlacze okienne ACO MarkantR zwiększają ilość światła docierającego do pomieszczeń piwnicznych. W porównaniu z tradycyjnymi studzienkami betonowymi widoczna jest ich prostota montażu, trwałość koloru oraz znaczna oszczędność kosztów.

 

Ofertę uzupełniają okna ACO KippR, przeznaczone do stosowania w pomieszczeniach pomocniczych i gospodarczych.

 • ACO SELFR SelflockR
 • ACO SELFR Euroline
 • ACO SELFR Mini
 • ACO HexalineR
 • ACO SELFR Vario
 • ACO MARKANTR Doświetlacze
 • ACO KippR

ODWODNIENIA PUNKTOWE, SEPARATORY, PRZEPOMPOWNIE
W dziedzinie odwodnień punktowych ACO oferuje szeroki asortyment wpustów oraz włazów. ACO, będąc liderem także na tym rynku, wyznacza standardy najwyższej jakości i najlepszego wzornictwa. Woda wraz z zanieczyszczeniami spływa najczęściej bezpośrednio do kanalizacji. Są jednak miejsca, gdzie trzeba dokonać jej wstępnego oczyszczania: ACO oferuje różnego rodzaju separatory substancji ropopochodnych, które znajdują zastosowanie m.in. na parkingach, w
myjniach samochodowych, na stacjach benzynowych oraz terenach przemysłowych. Również zakłady gastronomiczne zobligowane są do wstępnego oczyszczania ścieków. Tu znajdują zastosowanie separatory tłuszczu.
ACO PRZEPOMPOWNIE uzupełniają pełny asortyment ACO w zakresie transportu cieczy.

ACO jest na całym świecie synonimem wybitnych osiągnięć w dziedzinie odwodnienia powierzchni, zarówno w przypadku produktów, jak też rozwiązań systemowych. ACO oferuje również specjalne rozwiązania dla obiektów sportowych, rolnictwa, ogrodnictwa, małej architektury, w zastosowaniu stali nierdzewnej, technice produkcji oraz technologii odlewania żeliwa. Wysoka jakość produktów ACO jest efektem światowego know-how grupy, intensywnych prac badawczo-rozwojowych oraz umiejętności przetwarzania najważniejszych materiałów, którymi są:

 • polimerbeton,
 • stal nierdzewna,
 • żeliwo,
 • tworzywa sztuczne,
 • żelbet.

Grupa ACO to "światowy gracz", mający swoje korzenie na rynku środkowoeuropejskim. Właśnie tutaj ścisła współpraca z handlem specjalistycznym tworzy bazę dystrybucji i zbytu produktów ACO.

Grupa ACO - podstawowe dane:

1946 - założenie firmy przez Josefa Severina Ahlmanna

3 700 pracowników w 40 krajach (w Europie, Ameryce, Azji, Australii)

31 zakładów produkcyjnych w 12 krajach

Obroty w 2007 r. - 602 mln euro

Od 1992 roku grupa ACO jest obecna także w Polsce. Początkowo funkcjonując jako firma dystrybucyjna importowała produkty z Niemiec.
W roku 1996 w Legionowie rozpoczęto produkcję wyrobów z polimerbetonu a w roku 2007 produkcję zbiorników betonowych separatorów. Firma ACO posiada szeroko rozwiniętą sieć biur regionalnych, dzięki temu obejmuje zasięgiem cały kraj.

Ponad 90 pracowników w Polsce zajmuje się produkcją, magazynowaniem, sprzedażą oraz obsługą zamówień na potrzeby konkretnych projektów.

Odwodnienia liniowe Odwodnienia domu Odwodnieina przydomowe Odwodnienia domu Odwodnie prysznicowe Kabina prysznicowa bez brodzika Odpływ prysznicowy Odpływ prysznicowy Kabina prysznicowa bez brodzika Kabina prysznicowa bez brodzika Kabina prysznicowa bez brodzika
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
HPD

Producenci / Importerzy

Adres

Żeromskiego 8 f

05-250 Radzymin

mazowieckie

Foamax

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Partyzantów 13

05-155 Leoncin

mazowieckie

Dystrybucja urządzeń przeciwpożarowych.

HYDROOGRÓD GRZEGORZ DYJA

Producenci / Importerzy

Adres Opis

ul. Prawnicza

02-495 Warszawa

mazowieckie

firma HYDROOGRÓD istnieje na rynku polskim od 1990. Swoją…

Zobacz także