Zapraszamy na Targi INSTALACJE 2016

Targi INSTALACJE
Zapraszamy na Międzynarodowe Targi INSTALACJE.

Zapraszamy na Targi INSTALACJE 2016, które odbędą się w dniach 25-28 kwietnia w Poznaniu.

Międzynarodowe Targi INSTALACJE to jedno z największych wydarzeń tej branży w Polsce. Partnerem strategicznym tegorocznej edycji został Polski Związek Pracodawców Hurtowni Branży Grzewczej, Sanitarnej, Klimatyzacji i Wentylacji SHI. Związek skupia 700 hurtowni branży instalacyjnej w całym kraju.
Targi INSTALACJE to okazja do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami i rozwiązaniami technicznymi związanymi z instalacjami: grzewczymi, wentylacją i klimatyzacją, inteligentnym budynkiem, techniką gazowniczą i sanitarną, a także ekogrzaniem. Targom będą towarzyszyły wydarzenia, takie jak: 5 Mistrzostwa Polski Instalatorów, Klub Instalatora, Dzień Ciepłownika, Dzień Projektanta. W ramach Klubu Premier poznamy też absolutne nowości na rynku polskim – te produkty zostaną zaprezentowane po raz pierwszy.
Targi INSTALACJE to również okazja do wyróżnienia najbardziej innowacyjnych produktów Złotymi Medalami MTP. Przyznano ich 15, z czego aż 11 to produkty nowe, które poznamy dopiero w Klubie Premier 25 kwietnia 2016 r..
Zapraszamy do zapoznania się z listą zdobywców Złotych Medali.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: MTP

Polecamy Ci również

Zobacz także