Zamów wysokiej jakości ekogroszek przez internet. Dostawa w 48 godzin!

Zamów wysokiej jakości ekogroszek przez internet. Dostawa w 48 godzin!

Sezon grzewczy to czas, żeby zadbać o opał odpowiedniej jakości. Wysokiej jakości ekogroszek – EKOBRAN oferuje firma Chemikals sp. z o.o., która jest właścicielem Logistic Terminal Braniewo. Co ważne - dostawę tego rodzaju węgla można zamówić przez internet.

Wbrew powszechnie panującej opinii ekogroszek to nie tylko węgiel o ziarnach w określonym rozmiarze – od 5 do 25 mm. Właściwy ekogroszek to produkt charakteryzujący się odpowiednimi parametrami gwarantującymi bezawaryjną i bezproblemową pracę pieca retortowego.

Zamów wysokiej jakości ekogroszek przez internet. Dostawa w 48 godzin! - zdjęcie 1

- Wieloletnie obserwacje rynku ekogroszku w Polsce utwierdziły nas w przekonaniu, że występuje na nim znaczny niedobór dobrego gatunkowo paliwa do kotłów retortowych, które gwarantowałoby długookresową stabilność parametrów – mówi Alicja Paszulewicz, specjalista ds. sprzedaży w firmie Chemikals sp. z o.o. – Luka ta zapełniana jest przez różnego rodzaju mieszanki węgli o diametralnie różnych właściwościach powodując u użytkowników znaczne niezadowolenie.

Z tego względu firma zdecydowała się wprowadzić na rynek własną markę ekogroszku – EKOBRAN. Powstaje on z węgla pochodzącego z Syberii. Po wydobyciu jest on poddawany obróbce płukania w ciężkiej cieczy, pozbawiającej go zanieczyszczeń skalnych, będących częstą przyczyn awarii podajników i pieców retortowych. Dzięki temu finalny produkt – EKOBRAN jest wolny od zanieczyszczeń, a szczególnie kamienia. Podczas dalszej obróbki węgiel jest kruszony, a następnie odsiewany do wymaganych rozmiarów.

Największe zalety ekogroszku EKOBRAN:

  • Granulacja 5 – 25 mm
  • Ciepło spalania ~27 MJ/kg
  • Wartość opałowa (w stanie roboczym) 24 – 25 MJ/kg
  • Zawartość popiołu (w stanie roboczym) do 10 %
  • Zawartość siarki całkowitej (w stanie roboczym) do 0,5 %
  • Liczba Rogi w zakresie 0-3 ; węgiel z kategorii Niespiekalny
  • Temperatura mięknienia min. 1200 °C
  • doskonały stosunek jakości do ceny.

Zamów wysokiej jakości ekogroszek przez internet. Dostawa w 48 godzin! - zdjęcie 3

Ekogroszek EKOBRAN pakowany jest w wygodne worki po 25 kg. Osoby zainteresowane dostawą, mogą dokonać zamówienia przez Internet. Wystarczy wejść na stronę ekobran.pl. Czas realizacji to 48 godz.

Kontakt
Chemikals Sp. z o.o.
Braniewo, Siedlisko 8

SKLEP INTERNETOWY i ZAMÓWIENIA DETALICZNE
tel: 55 620 87 24
biuro@ekobran.pl

Zamów wysokiej jakości ekogroszek przez internet. Dostawa w 48 godzin! - zdjęcie 4

 

 

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Źródło: ekobran.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także