Zamek biometryczny do drzwi

zamek biometryczny do drzwiNatura wyposażyła ciało każdego człowieka w niepowtarzalne, fizyczne kody. Linie papilarne, tęczówka i siatkówka oka, geometria dłoni czy ton głosu – to indywidualne cechy, które z powodzeniem wykorzystuje technologia biometryczna. W oparciu o nią powstał zamek, który zamiast klucza, otwiera dotyk palca.

Auraton Lock to na pierwszy rzut oka zwyczajny, montowany w drzwiach zamek. Zwyczajny jednak tylko z pozoru. Aby otworzyć drzwi nie wystarczy klucz. Konieczny jest odcisk palca. Zidentyfikowane i porównane z zapisanym wzorcem linie papilarne – jeśli są zgodne – natychmiast otworzą drzwi. Najnowocześniejsza technologia i najwyższej jakościbiometryczny zamekmateriały zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Pamięć tego zamka może pomieścić 99 wzorców odcisków palców (lub 640 w innym modelu). Można go otworzyć również za pomocą pilota bądź wprowadzanego hasła.

Zamek wyposażony jest w podwójny system zasilania (wewnętrzny i awaryjny). Jego korpus ma 5-zasuwkowy system zamykania i skaner odcisków zabezpieczony nietłukącą szybą. Cały mechanizm jest antystatyczny i odporny na uszkodzenia.

Auraton Lock to połączenie nie tylko bezpieczeństwa i wygody. Urządzenie idealnie komponuje się z drzwiami utrzymanymi w nowoczesnej stylistyce, jak i tradycyjnej.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Lars

Polecamy Ci również

Zobacz także