XV urodziny STIEBEL ELTRON

W tym roku firma STIEBEL ELTRON Polska Sp. z o.o. obchodzi 15 rocznicę powstania. STIEBEL ELTRON Polska z siedzibą w Warszawie to samodzielne przedstawicielstwo renomowanego koncernu produkującego nowoczesne urządzenia i systemy grzewcze.

Stiebel EltronKorzenie przedsiębiorstwa sięgają roku 1924, gdy w Berlinie dr Theodor Stiebel założył pierwszą fabrykę. Początkowo produkowano jedynie elektryczne grzałki do gotowania wody, lecz w latach następnych stopniowo wzbogacano asortyment. Obecnie oferta koncernu obejmuje urządzenia do komfortowego ogrzewania wody i pomieszczeń użytkowych przy pomocy różnych nośników energii, klimatyzatory, urządzenia do wentylacji, pompy ciepła, kolektory słoneczne.

Koncern STIEBEL ELTRON posiada 6 zakładów produkcyjnych, 45 filii i przedstawicielstw na całym świecie. Należy do czołowych producentów nowoczesnych urządzeń grzewczych kojarząc się z pojęciem dokładności, precyzji oraz wysokiej klasy techniki ułatwiającej życie.

Firma STIEBEL ELTRON Polska Sp. z o.o. powstała na bazie istniejącego od 1980 roku przedstawicielstwa przedsiębiorstwa HYDROTHERM, zajmującego się już w latach 80-tych dystrybucją techniki grzewczej na terenie Polski. Oficjalną działalność rozpoczęła 19 listopada 1991 roku. Od 15 lat oferuje najszerszą na polskim rynku gamę produktów ze strony jednego producenta, nadając coraz nowsze akcenty swego istnienia na rynku branżowym. Wyjątkowo szeroka gama produktów pozwala na optymalne zaopatrzenie każdej inwestycji budowlanej w źródło ciepła idealnie dopasowane do oczekiwań i możliwości Inwestora.

asortyment firmyAsortyment oferowanych marek: AEG, STIEBEL ELTRON oraz OERTLI składa się na najszerszą na polskim rynku ofertę ze strony jednego producenta, opartą na jednolitych warunkach handlowych, gwarancyjnych oraz serwisowych. Firma wyposażyła ponad 300 obiektów w pompy ciepła, w swoim dorobku ma ok. 10.000 zrealizowanych kotłowni gazowych i olejowych, a w sumie ok. 30.000 pracujących urządzeń. STIEBEL ELTRON Polska prowadzi regularne szkolenia teoretyczne i praktyczne w zakresie oferowanych urządzeń dla projektantów, instalatorów oraz serwisantów.

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Ewa Kulesza

Zdjęcia: STIEBEL ELTRON Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także