Wyspa Nowości po raz drugi

Budma to wydarzenie, podczas którego firmy związane z branżą budowlaną – tradycyjnie już – prezentują swoje nowe produkty i rozwiązania. "Wyspa Nowości" pozwala na wyeksponowanie ich w jednym miejscu i czasie, co gwarantuje, że wszystkie zostaną zauważone. Tegoroczna "wyspa" zaprezentowała ponad 100 premierowych pozycji.

Wyspa Nowości po raz drugi - zdjęcie 1

"Wyspa Nowości" już po raz drugi gościła na targach Budma. Zebrano na niej wszystkie nowości, dzięki czemu zwiedzający mogli się im przyjrzeć i zapoznać z danymi technicznymi. Zgromadzenie ich pozwala dowiedzieć się, czym zaskakuje konkretny wystawca oraz ułatwia rozeznanie w kierunkach rozwoju rynku budowlanego.

Przykładowe produkty z "branży instalacyjnej" prezentowane na '"Wyspie Nowości'" - BUDMA 2006:

  • orynnowanie kwadratowe "QUATRO plus" dla obiektów przemysłowych (Benders);
  • karnisz elektryczny (Dormax);
  • Wyspa Nowości po raz drugi - zdjęcie 2klapy dymowe, napędy, układy sterowania (STG-Beikirch);
  • drzwiczki rewizyjne zdobione, kratki zdobione (Awenta).

Nowość na medal
Jedną z nowości prezentowanych na targach jest mini-rekuperator ścienny firmy Emka. Produkt ten otrzymał Złoty Medal Targów Budma 2006.

Jest to najnowszej generacji urządzenie do wentylacji miejscowej z odzyskiem ciepła do 84%, montowane w ścianie budynku. Pozwala na wentylację pomieszczeń – np. mieszkań w blokach, w których zainstalowanie profesjonalnej wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła nie jest możliwe. Urządzenie likwiduje nadmiar wilgoci w pomieszczeniach, zapewnia skuteczną wentylację bez dużych kosztów inwestycyjnych.

autor: Redakcja
zdjęcia: Redakcja
data publikacji: 25.01.2006
data aktualizacji: 30.01.2006
Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Redakcja

Zdjęcia: Redakcja

Polecamy Ci również

Zobacz także