Wygraj osprzęt elektryczny

 

Kontakt Simon

Dnia 13 sierpnia ruszył konkurs na najciekawszą dekorację transparentnego włącznika światła. Do wygrania jest osprzęt elektryczny do całego mieszkania. Organizatorem konkursu jest firma Kontakt Simon.

Simon 27 Play
Jeżeli nie chcemy tracić kontaktu z ulubionymi zdjęciami, a chcemy je zaprezentować w nowy, niestandardowy sposób, możemy je oprawić we...włączniki światła.

Simon 27 Play to oryginalna seria osprzętu elektroinstalacyjnego firmy Kontakt Simonon. Serię wyróżniają barwne, wzorzyste nakładki, za pomocą których można łatwo zmieniać jego wygląd, dopasowując go do wystroju pomieszczenia lub własnego nastroju.

Szczególne miejsce w serii Play zajmują nakładki przezroczyste. Na pierwszy rzut oka taki włącznik nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale w rzeczywistości daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, ponieważ pod nakładką z przezroczystego tworzywa można umieścić dowolny obraz wydrukowany na domowej drukarce.

Jak to się robi?
Zasada jest prosta. Użytkownik wybiera plik z grafiką cyfrową, którą chciałby umieścić na łączniku, po czym wchodzi na stronę www.kontakt-simon.com.pl/play, na której dostępny jest prosty w obsłudze Kreator Simon 27 Play. Za pomocą tej aplikacji online można dopasować zdjęcie do wymiarów ramki i klawisza. Pozostaje już tylko wydrukować wykadrowany obraz, wyciąć go wzdłuż automatycznie naniesionych przerywanych linii, włożyć pod nakładkę i cieszyć się swoim dziełem do momentu, gdy pod wpływem kolejnego twórczego natchnienia zdecydujemy się wymienić je na nowe.

Kreatywność popłaca – włącz się do zabawy
Osoby pomysłowe za pomocą łącznika transparentnego mogą urozmaicić wystrój wnętrza o oryginalny, czasem też dowcipny detal. Gdy na przykład nasza pociecha narysuje coś na ścianie w pobliżu włącznika, wystarczy włożyć do niego jej zdjęcie z podpisem „To moja sprawka”. We włącznik wkomponować można także różne inne obrazki, np.: zdjęcie rentgenowskie, które sugeruje, że nawet osprzęt elektroinstalacyjny ma serce, fotografię przycisku do detonacji arsenału atomowego lub po prostu wizerunek ulubionego bohatera filmu animowanego. Pomysłów może być nieskończenie wiele.

Wygraj osprzęt
W dniu 13 sierpnia producent ogłosił konkurs na najciekawszą dekorację transparentnego włącznika światła. Na potrzeby konkursu uruchomiona została strona www.27play.pl, na której posiadacze przezroczystego łącznika mogą umieszczać zdjęcia ilustrujące ich szalone pomysły. W wyniku głosowania, co 3 miesiące, internauci wybiorą najciekawszy z nich.

W nagrodę producent wyposaży całe mieszkanie zwycięzcy w łączniki i kontakty serii Simon 27 Play.

opracowanie: Redakcja
źródło: Kontakt Simon
data publikacji: 02.09.2010
Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Kontakt Simon

Polecamy Ci również

Zobacz także