Wybitny Eksporter Roku 2011

Wybitny Eksporter Roku 2011

Wybitny Eksporter Roku 2011Firma Kratki.pl została wyróżniona w plebiscycie organizowanym przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich. Zdobyła tytuł i medal „Wybitny Eksporter Roku 2011”.

W czasie IX Kongresu Eksporterów Polskich i Gali Finałowej Konkursu, właściciel firmy, Marek Bal, otrzymał nagrodę oraz list gratulacyjny.
Stowarzyszenie Eksporterów Polskich jest organizacją, która zrzesza ponad 300 polskich eksporterów związanych ze wszystkimi branżami i pochodzących z różnych regionów Polski. Prowadzi działalność od pięciu lat i utrzymuje kontakty z ponad pięcioma tysiącami spółek w całej Polsce. Prowadzi także aktywną działalność na rzecz swoich członków i eksporterów. Stowarzyszenie podejmuje wiele inicjatyw, mających na celu promocję polskiego eksportu, organizuje także spotkania i konferencje, wzbogacające wiedzę i umiejętności eksporterów. Nadrzędnym celem jej działalności jest promocja eksportu, informacja i udzielanie pomocy eksporterom w nawiązywaniu kontaktów z partnerami zagranicznymi.

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: kratki.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także