Wybierz Elektroprodukt Roku 2005

Miesięcznik  Elektrosystemy organizuje kolejną edycję konkursu Elektroprodukt Roku. Każdy może oddać swój głos na jeden z 96 produktów pogrupowanych w 11 kategorii. Karty do głosowania dołączane są do kolejnych numerów miesięcznika.

konkurs Elektroprodukt Roku

Do konkursu zgłoszono 96 produktów w następujących kategoriach: aparatura modułowa, automatyka, kable i przewody, miernictwo, napędy i sterowanie, osprzęt elektroinstalacyjny, ochrona przeciwprzepięciowa, rozdział energii, systemy ochrony, technika świetlna, zasilanie. Aby oddać ważny głos, należy wypełnić kartę, wpisując kod danego produktu. Nie jest konieczne oddanie głosu
w każdej z 11 kategorii. Jednakże w każdej kategorii można głosować tylko na jeden produkt. Ponadto jedna osoba może uczestniczyć w konkursie tylko raz - w przypadku oddania przez jedną osobę większej liczby głosów pozostałe będą nieważne.

Wśród wszystkich uczestników konkursu, którzy oddadzą ważne głosy rozlosowane zostaną nagrody. Głosować można do końca roku (ostatnia karta będzie zamieszczona  w grudniowym numerze).

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Ewa Kulesza

Źródło: Elektrosystemy

Polecamy Ci również

Zobacz także