Wszystko o nawiewnikach

Nie tak dawno ruszył senawiewniki - serwisrwis internetowy www.nawiewnik.pl. To kompendium wiedzy o zasadach prawidłowej wentylacji pomieszczeń i nawiewnikach, jako elementach systemu wentylacji.

Serwis skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm sprzedających i montujących okna, deweloperów czy projektantów. Zawiera wszystkie niezbędne informacje o zasadach prawidłowej wentylacji pomieszczeń oraz zastosowaniu nawiewników okiennych. Podzielono je na 5 grup (zakładki): „Rodzaje nawiewników”, „Poradnik kupującego”, „Nawiewnik a wentylacja”, „Słownik nawiewników” oraz „Galeria i opinie”. Użytkownicy mogą dodawać własne opinie o produktach, które będą widoczne w zakładce „Galeria i opinie”. Aby umożliwić osobom zainteresowanym zagadnieniem wentylacji i zastosowania nawiewników uzyskanie dodatkowych informacji lub pomoc w wyjaśnieniu wątpliwości stworzono formularz  kontaktowy dostępny na każdej ze stron prezentujących nawiewniki.

Serwis jest interaktywny – na stronie głównej istnieje możliwość samodzielnego wyboru rodzaju okna oraz dopasowania do niego jednego z 6 dostępnych nawiewników w różnych wariantach kolorystycznych. Użytkownicy serwisu znajdą tam szczegółowe opisy każdego produktu, zawierające dane na temat m.in. ich budowy, zasad działania, wielkości przepływu powietrza i właściwości akustycznych, a także montażu oraz konserwacji. W zakładce „Sposób montażu” dostępna jest też animacja  prezentująca sposób montażu przykładowego nawiewnika.

Serwis ma być regularnie aktualizowany i rozbudowywany. Planowana jest rozbudowa w szczególności działu „Poradnik Kupującego” oraz „Galeria produktów”. Znajdą się tam informacje o nowych produktach dostępnych na rynku. Twórcy serwisu czekają również na uwagi użytkowników, które pomogą dostosować informacje do ich potrzeb.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Aereco

Polecamy Ci również

Zobacz także