Wieszaki grzejnikowe – funkcjonalny design

Wieszaki grzejnikowe – funkcjonalny design

Połączenie designu z nowoczesną techniką i rozwiązaniami praktycznymi to coraz powszechniej występujący trend.*

W ten trend doskonale wpisują się nowoczesne grzejniki. Ich projektanci i producenci dbają o to, by nie trzeba było wybierać między rozwiązaniami praktycznymi i estetycznymi. Nowoczesne grzejniki można z powodzeniem eksponować w eleganckich wnętrzach. Dodatkowo ich funkcjonalność podnoszą specjalne wieszaki grzejnikowe. To rozwiązanie szczególnie dobrze sprawdza się w łazienkach i przedpokojach. Parametry techniczne, jak i zindywidualizowane wzornictwo pozwalają na taki dobór wieszaka, aby tworzył komplet z danym typem urządzenia i podkreślał jego cechy wizualne.

wieszak grzejnikowy - grzejnik Mangowieszak grzejnikowy - grzejnik Mango Light

grzejnik dekoracyjny W zależności od rodzaju grzejnika, jego kształtu i koloru możemy dobrać wieszaki o różnych kształtach i rodzajach wykończenia. Do wyboru mamy wieszaki z zakończeniem w kształcie gałki lub bez, białe lub chromowane, a także wieszaki poprzeczne, idealnie pasujące do typowych grzejników łazienkowych. To doskonałe rozwiązanie do małych łazienek, w których często brakuje miejsca na suszenie ręczników itp. Natomiast wieszaki pojedyncze doskonale prezentują się w różnych wnętrzach.
Firma ENIX proponuje trzy rodzaje wieszaków, specjalnie dostosowanych do grzejników utrzymanych w różnej stylistyce i kolorystyce. Wieszaki są starannie zaprojektowane i wykonane, a ich charakter łączy nowoczesną formę z dekoracyjnością.
Doskonałym przykładem jest wieszak przeznaczony do zamontowania w designerskiej serii grzejników Mango. Wykonany z polerowanej stali znakomicie prezentuje się na tle ich barwnych pionowych profili. Grzejniki z tej kolekcji występują również w wersji z dodatkowym oświetleniem – Mango Light. Ich zalety zostały docenione wyróżnieniem w konkursie „Łazienka-wybór roku 2014”.
Grzejniki te, wraz z zamontowanym wieszakiem, są świetnym przykładem połączenia atrakcyjnego, oryginalnego wyglądu z funkcjonalnością. Pojedyncze wieszaki doskonale sprawdzą się tak w łazience, jak i w holu, gdzie będą mogły być wykorzystane do zawieszenia wierzchniej odzieży i osuszenia jej w deszczowe dni.

Produkty ENIX charakteryzuje zarówno dbałość o ciekawą stylistykę, jak i perfekcyjne i estetyczne wykończenie. Bogaty wybór modeli wieszaków grzejnikowych pozwala na takie dopasowanie do galanterii łazienkowej i charakteru całego wnętrza, by zapewnić spójną i przemyślaną stylistykę pomieszczenia.

www.enix.pl

* artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: ENIX

Polecamy Ci również

Zobacz także