Wiertarki - moc i precyzja

Optymalny rezultat wiercenia wymaga mocy i precyzji. Te dwie cechy wyróżniają nowe wiertarki GBM 6 RE Professional oraz GBM 10 RE Professional firmy Bosch.

wiertarkaDzięki innowacyjnym funkcjom umożliwiają użytkownikom profesjonalnym bardziej efektywną pracę. Produkt docenią pracownicy branży metalowej, hydraulicy, monterzy kuchni, producenci mebli, stolarze. Szybkie i precyzyjne wiercenie małych otworów w drewnie, aluminium czy tworzywie sztucznym – to zadanie dla modelu GBM 6 RE. Zaawansowane wiercenie w stali – tu sprawdzi się GBM 10 RE z silnikiem o mocy 600 W.

Najważniejsze innowacje to:
Spiekany blok łożyska i metalowe łożysko kulkowe zapewniają nowym wiertarkom dużą dokładność pracy. System Electronic, w który zostały wyposażone obydwa modele, umożliwia precyzyjne nawiercanie.
Natomiast obrotowy szczotkotrzymacz oferuje identyczną moc zarówno przy obrotach narzędzia w prawą, jak i w lewą stronę.

Do jakich prac?
nowoczesna wiertarkaWiertarka GBM 6 RE Professional służy do szybkiego i bardzo precyzyjnego wiercenia otworów o małych średnicach (w drewnie do 15 mm, w stali do 6,6 mm). Odznacza się dużą prędkością obrotową (4 000 obrotów na minutę), która gwarantuje szybkie tempo pracy. Model GBM 10 RE został wyposażony w silnik o dużej mocy tj. 600 W, co gwarantuje szybkie tempo pracy podczas wiercenia w metalu i drewnie. Narzędzie to przeznaczone jest szczególnie do wiercenia otworów o maksymalnej średnicy 10 mm w stali.

Obie wiertarki mają zwartą konstrukcję, ergonomiczną rękojeść i niewielki ciężar (1,1 oraz 1,65 kg). Wszystkie te cechy wpływają na odpowiedni komfort pracy, nawet przy stosowaniu narzędzi przez dłuższy czas. W wyposażeniu standardowym obydwu modeli znajduje się szybkozaciskowy uchwyt wiertarski.

Sugerowana cena detaliczna brutto (sierpień 2009):
model GBM 6 – 426 zł
model GBM 10 – 536 zł

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Bosch

Polecamy Ci również

Zobacz także