Wiertarka udarowa 850

Wiertarka udarowa 850

Wiertarka udarowa 850 SB-2 850 Wat to najnowszy produkt firmy Kress – niemieckiego producenta elektronarzędzi. Jest ona niewielka, lekka, poręczna i łatwa w obsłudze.

Wiertarka wyposażona jest w: dwubiegową przekładnię, wytrzymały na uderzenia, metalowy, szybkomocujący uchwyt o średnicy 13 mm, pełnofalowe sterowanie elektryczne oraz preselekcję prędkości i sprzęgło przeciążeniowe.
Waga urządzenia wynosi zaledwie 2,3 kg. Obudowa przekładni wykonana jest z odlewu aluminium.
Zamontowanie tak zwanego układu TC, utrzymującego stałą prędkość wirnika obrotowego przy różnym obciążeniu dodatkowo ułatwia pracę wiertarką.

Cena 699 zł brutto, dystrybucja Lange Łukaszuk.

Wiertarka udarowa 850 - zdjęcie 1

Produkty firmy Kress wyróżnia niemiecka precyzja. Nie można pominąć w charakterystyce produktów rozwiązań, które firma wprowadzała stopniowo, czerpiąc z doświadczeń i obecności na rynku. Przykładem może być m.in. to, iż od 2003 r. firma zaczęła montować w swoich produktach nową generację silników komutatorowych, oznaczonych nazwą MAXX-POWER-MOTOR. Kolejnym patentem firmy jest przewód zasilający ze złączem na zatrzask, co pomaga utrzymać porządek podczas pracy. Budowa modułowa elektronarzędzi pozwala na szybkie zlokalizowanie awarii.

 

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Kress/Lange Łukaszuk

Polecamy Ci również

Zobacz także