Wentylacja - Klimatyzacja 2010

Ósma edycja największej specjalistycznej wystawy i spotkania specjalistów branżowych odbyła się w dniach 16-17 marca 2010.

Wystawa tradycyjnie miała miejsce w Warszawie, w Centrum Kongresowym GROMADA, przy ul. 17 Stycznia 32.
Jak zwykle „Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja” była jedyną w kraju wystawą w branży poświęconą wyłącznie tematyce wentylacji i klimatyzacji. Na zwiedzających czekali najważniejsi producenci, importerzy oraz dystrybutorzy oferujący pełny asortyment wyrobów i urządzeń stosowanych w systemach wentylacji i klimatyzacji – od wentylatorów, kanałów, kształtek i akcesoriów wentylacyjnych, przez technikę wentylacji pożarowej (w tym klapy przeciwpożarowe), centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne, klimatyzatory, po chillery i asortyment chłodniczy. Wystawa adresowana była do projektantów, wykonawców, producentów, dostawców oraz odbiorców systemów wentylacji i klimatyzacji.    

Wentylacja - Klimatyzacja 2010 - zdjęcie 1

Na powierzchni ponad 3000 m² swoją ofertę zaprezentowali niemal wszyscy wiodący producenci i importerzy. Nie zabrało także firm mniejszych, często debiutujących na rynku. Wystawcy pokazali wiele nowości. Projektanci i instalatorzy mogli nie tylko spotkać się osobiście z doradcami producentów, ale przede wszystkim na żywo obejrzeć urządzenia.

Seminaria odbywające się podczas Forum prowadzili doświadczeni specjaliści reprezentujący uczelnie instytucje i przedsiębiorstwa specjalizujące się w dziedzinie technik wentylacji i klimatyzacji.

Organizator wystawy - Stowarzyszenie Polska Wentylacja

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: SPW

Polecamy Ci również

Zobacz także